Komedie

Chůva v akci

28. srpna 2011 v 16:27
Popis: Akční komedie, ve které agent CIA zjistí, že být špiónem je vlastně jen legrace v porovnání s úkolem pohlídat tři děti. Zasloužilý tajný agent s tváří hvězdy kung-fu filmů Jackie Chana má před sebou další z řady životu nebezpečných misí, při níž musí využít všech svých schopností tvrdého výcviku - musí zvládnout ohlídat tři děti své přítelkyně, aby měl šanci na odměnu v podobě jejího ANO. Nikdy si nechtěl brát práci domů, ale jedno z dětí omylem stáhne z jeho počítače supertajná data, která z domu udělají cíl odvěkého nepřítele z řad ruských teroristů. I bez toho to bylo o život, ale teď nastává opravdový blázinec . .
Fotky:
Můj názor: Docela dobrá komedie, u které se člověk zasměje a bez pochyb dobře pobaví. Odpočinkový film pro nenáročné odpoledne v peřinách.

Princezna ledu

17. ledna 2011 v 18:06
Popis:Veselá, romantická komedie nám přináší příběh nadějné studentky Casey, jejímž snem vždy bylo dostat se na Harward. Aby získala stipendium, musí předložit přijímací komisi originální projekt. Rozhodne se tedy o kombinaci dvou svých vášní: fyziky a krasobruslení. Pro poznání fyzikálních zákonitostí závodního krasobruslení však musí udělat víc než jen pozorovat spolužačky. A tak se rozhodne také závodit, aby výsledky svého projektu mohla dokázat přímo sobě samé. Její přirozený talent a píle z ní udělají nadějnou krasobruslařku. Jenže její matce se nová vášeň její dcery vůbec nelíbí. Čí sen nakonec zvítězí?
Fotky:
osobnosti.cz
Můj názor: Další z řady naivních romantických komedií s dobrým koncem, který autoři okořenili o prostředí ledu a světových šampionátů a o pěknou hudbu. Byla jsem vcelku spokojená :)

Ženy v pokušení

31. prosince 2010 v 10:14
Popis:Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky.
Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději.
Fotky:
osobnosti.cz
Můj názor: Film jako celek se mi líbil, pouze jsem byla trošku mimo z toho konce (návrat Jakuba ke své staré  -ehm...vlastně mladé - přítelkyni, kterou kdysi vyměnil za její matku). Myslíte, že tohle by se ve skutečnosti mohlo stát? Nevím, nevím...

Santa má bráchu

26. prosince 2010 v 10:22
Popis:Tuhle pohádku ještě neznáte. Fred Claus vyrostl ve stínu svého obdivovaného mladšího bratra Santy a stal se z něho zachmuřený bručoun, který už nevěří na Vánoce. Jednoho kouzelného prosince však Fred přesto vyrazí první sobí třídou na sever, protože zjistil, že Santa je v maléru: objevil se totiž záludný expert v oboru výkonnosti, který chce Vánoce úplně zrušit. Fred bratrovi pomůže a přitom si znovu uvědomí, co pro oba znamená rodina.
Fotky:
google.cz
Můj názor: A další z netradičních a bláznivých vánočních komedií, které vás ve svátečním období rozhodně nenechá chladnými!

Budiž světlo

26. prosince 2010 v 10:18
Popis:Buddy Hall  je pevně rozhodnut, že tenhle rok přebere Stevu Finchovi místo vánočního krále. Svůj dům chce ozdobit tolika žárovkami, že budou vidět až z vesmíru! Nikdo nedokáže odhadnout, jaký budou mít tyhle prázdniny konec. Vy si však tuhle divokou a sněhovou slavnost smíchu jistě užijete a zamilujete si ji společně s celou rodinou!
Fotky:
osobnosti.cz
Můj názor: Bláznivá vánoční komedie, která vás zaručeně pobaví, tak jako mě...Nálada Vánoc se z ní ale přece jen nevytratila...;)

Holka na roztrhání

26. prosince 2010 v 10:16
Popis:Módní návrhářka Melanie Carmichael  se nečekaně zasnoubí s nejžádanějším mužem New Yorku , který však netuší, že jeho nová známost skrývá mnohá tajemství. Jedním z nich je venkovan Jake , za nějž se Melanie provdala na střední škole a i přes veškeré snahy se jí díky Jakeově zamítavému postoji nedaří realizovat rozvodové řízení. S pevným odhodláním ukončit tento vztah jednou provždy se Melanie potají vrátí zpět do Alabamy, aby se zde vypořádala se svou minulostí. Zpátky v Alabamě si však uvědomí, že opustit jižanské prostředí je jednoduché, ale opustit jižanské zvyky zhola nemožné.
Fotky:
osobnosti.cz
Můj názor: Tak trochu zamotaná americká komedie, která mě ale dostala nejen písničkou Sweet Home Alabama, ale i celkovou jižanskou náladou. Zamilovala jsem se do kovbojských kozaček :D

Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty

26. prosince 2010 v 10:11
Popis: V pradávné bitvě mezi kočkami a psy zašla jedna kočička až příliš daleko. Kitty Galore, bývalá agentka kočičí špiónské organizace, se dala na špatnou cestu a vymyslela ďábelský plán, kterým si podmaní nejen psí nepřátele, ale pokoří i své bývalé kočičí kamarády. Tváří v tvář takové bezprecedentní hrozbě musí kočky a psi poprvé v historii spojit své síly do neobvyklé aliance, aby zachránili sebe i lidstvo
Fotky:
osobnosti.cz
Můj názor: Vtipné pokračování mé i jinak oblíbené komedie. Mým oblíbencem se stal trošku bláznivý holub (vzdáleně mi připomínal Oslíka ze Shreka :D)

Zapomenutý ostrov

5. prosince 2010 v 9:05
Popis:Malá Nim žije sama se svým otcem Jackem na ostrově kdesi uprostřed Pacifiku. On zkoumá pobřežní plankton, ona se baví vymýšlením dobrodružných výprav po ostrově v doprovodu svých zvířecích kamarádů lachtana, ještěrky a papouška. Mezi její další záliby patří čtení knížek o Alexi Roverovi, největším dobrodruhovi všech dob, které jen podporují jejího dobrodružného ducha.
Jednoho dne se Jack rozhodne odjet na pozorování na druhý ostrov a Nim si vyvzdoruje, že může doma zůstat sama. Jenže vzápětí udeří bouře a po Jackovi jakoby se slehla zem. Nim se tedy rozhodne napsat Alexovi, aby jí přijel zachránit. Jenže Alex je ve skutečnosti osamělá čtyřicátnice , která sice prodala milióny svých dobrodružných knížek, ale nikdy neopustila svůj dům. Odmítnout pomoc malé dívce a svojí oddané čtenářce se Alex ale nechce. Vypraví se tedy přes půl světa na osamělý ostrov, kde jí čeká největší dobrodružství jejího života.
Fotky:
osobnosti.cz
Můj názor: Jeden opravdu moc pěkný a povedený film. Líbila se mi exotická a napínavá atmosféra ostrova, stejně jako komediální výstupy spisovatelky Alex. Stojí za to, se na tenhle film mrknout :)

Už jsme tam?

5. prosince 2010 v 8:45
Popis:Když se Nick zamiluje do svobodné matky Suzanne zpočátku si vůbecnemusí dělat starosti s tím, co si o něm myslí její děti. Suzanne stejně nechce být víc než " jen přátelé ". Ani tahle informace, ani kamarádi, kteří ho varují před zbytečným otálením v " přátelské zóně", Nickovi nesebrali odhodlání být jí někde nablízku. A proto když se Suzanne ocitne uprostřed dopravní zácpy a potřebuje někoho, kdo by dopravil děti za ní do Vancouveru na silvestrovskou oslavu, Nick se naskytnuté příležitosti s radostí chopí. Může to být ten nejlepší způsob, jak získat její srdce...nebo největší chyba jeho života. Nick se vydává na výlet, na který nikdy nezapomene - a vy taky ne!
Fotky:
osobnosti.cz
Můj názor: Opravdu vtipná komedie, při které se dobře pobavíte a která dobře skončí. Nejvíce se mi líbil moment s vykulenou srnou...

Chceš mě, chci tě

21. srpna 2010 v 9:59
Popis:Abby Richter je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém - tedy kromě toho, že je stále svobodná. Co se schůzek týče, má organizátorka tělem i duší Abby na svém kontě jen dlouhou řadu neúspěchů. Když její pořad začne klesat na sledovanosti, je Abby nucena spojit své síly s nově přijatým spolupracovníkem Mikem Chadwayem,mužem, který ji irituje snad naprosto vším. Jeho pásmo "Chceš mě, chci tě" by měl diváky a divačky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Ale jeho neotesaný a odporně šovinistický styl je Abby trnem v oku, a aby toho nebylo málo, stane se jeho pořad pochopitelně okamžitým hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike Chadway není - šarmantní, zdvořilý a představou nejlepší zábavy pro něj nejsou dívčí zápasy v bahně - a Abby to tentokrát nechce pokazit. Když si Abby nechá od Mikea poradit a zkouší jeho provokativní metody svádění, čeká oba dva velké překvapení: i když jsme navenek zcela odlišní, některé skryté touhy máme všichni naprosto společné.
Fotky:
osobnosti.cz
Můj názor: Vážně super a vtipná komedie o vztazích, která ukáže, že nic není nemožné.

Královna ročníku

17. srpna 2010 v 9:56
Popis:Sydney přichází na vysokou školu a bydlí na koleji, kde bydlela její matka, když jí bylo stejně jako jí. Sydnye sice prvních pár chvil do oné školní elity patří, ale než si sama uvědomí, že upsala duši blonďatým ďáblům, dostane kopačky. Je to především proto, že se nelíbí prezidentce koleje Rachel, která je prototypem blond mrchy a královny střední školy. Sydney je vyhozena na ulici a nemá kde bydlet. Záchranu najde na tom nejnepravděpodobnějším místě - v klubovně až po strop nacpane cvoky všeho druhu.
Asi si dovedete představit to pozdvižení, které v takovém domě dívka na prahu dveří způsobí. Netrvá ale dlouho a partička mladíků se vzchopí, aby v dramatickém finále pomohla Sydney porazit středoškolské zlo. A Sydney tak trochu pomůže i jím překonat vlastní mimoňství...
Fotky:
osobnosti.cz
Můj názor: Zábavná komedie, která se mi dost líbila :)

Holky z lepší společnosti

5. července 2010 v 13:00
Popis:Molly Gunnová je dcera rockové legendy a patří k manhattanským sockám. Když jí ukradnou její dědictví, je Molly přinucena udělat to, co ještě nikdy neudělala - začít pracovat. Stane se chůvou osmileté Ray Schleineové na niž její matka nemá čas a opatrovatelky si u nich podávají dveře. Molly i Ray jsou bolestně osamělé, a když se pokusí najít k sobě cestu, zjistí, že přitom objevily skutečné přátelství.
Fotky:
osobnosti.cz
Můj názor: Hořkosladká komedie, která na mě docela zapůsobila, protože se v ní prolínají jak veselé momenty tak i ty, které vás chytí za srdce.

Kouzelná chůva Nanny McPhee

5. července 2010 v 12:52
Popis:Když děti začnou přerůstat rodičům přes hlavu, měli by si na ně pořídit chůvu. Jenže když nezvladatelné ratolesti zlikvidují sedmnáct pečovatelek v řadě, existuje jediné řešení. Dáma jménem Nanny McPhee, která k výchově neváhá používat kouzla. Sedm rozpustilých Brownovic dětí, které s důmyslnou rafinovaností vyhnaly z domu sedmnáct chův, zdaleka není jedinou starostí ovdovělého pana Browna. Krachujícího majitele pohřebního ústavu drží nad vodou jenom štědré příspěvky jeho panovačné tety Adelaide, která je ovšem rozhodnutá svůj finanční kohoutek zavřít, pokud se pan Brown do měsíce znovu neožení. Zoufalí muži dělají zoufalé věci, a tak když jeho zlatíčka zvlášť brutálním způsobem zlikvidují sedmnáctou chůvu, najme si pečovatelku nejtěžšího kalibru - Nanny McPhee. Dáma, která vzhledem připomíná mladší sestru Erbenovy Polednice, si začne okamžitě sjednávat pořádek, když špinavé triky dětí, které doposud skvěle fungovaly, s pomocí čar a kouzel obrací proti nim. Ještě kdyby tak dokázala pomoci panu Brownovi zvládnout nápor vdavekchtivých semetrik a vybrat si tu pravou, která by ho milovala a přitom zvládla náročnou prověrku jeho dětí.
Fotky:
osobnosti.cz
Můj názor: Pěkná a vtipná moderní pohádka :)

Nesvatbovi

22. května 2010 v 10:28
Popis: Zprostředkovatelé rozvodů John Beckwith a Jeremy Grey jsou jak obchodní partneři, tak dlouholetí přátelé, kteří mají ideální jarní koníček - vetřou se na svatbu a tam narušují její poklidný chod. Na konci jedné úspěšné sezóny Jeremy zjistí, že dcera vysoce postaveného vládního pracovníka se bude vdávat a je vysoká pravděpodobnost, že ve Washingtonu to bude společenská událost číslo jedna. Na akci se John a Jeremy "zavěsí" na družičky Claire a Glorii, aby v jejich stínu uskutečnili svůj ďábelský plán. Následná gigantická recepce předčí očekávání všech. Jeremy úspěšně svádí Glorii, leč Johnův flirt s Claire je náhle neočekávaně překažen jejím přítelem Sackem. John, který se do Claire zamiloval se pokouší přemluvit Jeremyho, aby tentokrát zapomněli na svá pravidla a přijali pozvání na chatu rodiny Clearyových. Tam duo kamarádů prostřednictvím mnohých trapasů a záměn zjistí, že rodina Clearyů je naprosto nefunkční a zároveň dojdou poučení ohledně lásky a přátelství ...
Fotky:
osobnosti.cz
Můj názor: Opravdu bláznivá komedie, naštěstí s dobrým koncem :)

Účastníci zájezdu

22. května 2010 v 10:25
Popis: Na dovolenou autobusem k Jadranu vyráží náhodná skupinka cestujících. Najdeme mezi nimi sympatickou Jolanu, její rodiče, jejichž partnerství léty dospělo k stereotypu, šarmantní stárnoucí dámy Helgu a Šarlotu, hvězdou zájezdu je Max, zpěvák a sexy idol, který si chce od erotických dobrodružství odpočinout s kamarády - gayi,. Průvodkyně Pamela, blondýna s růžovými brýlemi se rozhodla "vytvořit z nich správnou partu." Oni se však vidí poprvé v životě! Během cesty a pobytu u moře na všechny čeká řada komických, ale i absurdních situací, v nichž se lidé ukazují odhaleni, a to nejen do plavek. Přátelství, překvapivá setkání, letní milostná vzplanutí i divoké prázdninové vášně se odrážejí v příběhu plném humoru a jemné vieweghovské ironie.
Fotky:
osobnosti.cz
Můj názor: Opravdu vtipná česká komedie se spoustou dobrých hlášek :)

Znovu 17

1. dubna 2010 v 9:26
Popis:Úspěšný středoškolák Mike O´Donnel má zdánlivě všechno.Je to hvězda atletiky a zamíří přímo na univerzitní kolej, kde se hodlá usadit se svou dívkou, ze střední školy, Scarlet. O 25 let později, dospělý Mike zjistí, že něžije život, jaký si představoval. Se svou ženou Scarlet je rozvedený a ona žije s jeho nejlepším přítelem Nedem, jeho kariéra farmaceutické společnosti zatím stojí a jeho vztahy s pubertálními dětmi už neexistuje. Po tom, co nebyl v práci povýšen se vrací na svou střední školu, zavzpomínat na basketbalové ceny.Zatímco tak přemýšlí, příde za ním vrátný a povídá si s ním o tom, jak to bylo lepší, když mu bylo 17. Když Mike jede domů, vidí, jak záhadný vrátný stojí na římse a připravuje se skočit do Los Angelské řeky. Mike vystoupí z auta a běží vrátnému na pomoc, ale než se tam dostane, vrátný je pryč.Co si Mike neuvědomí je, že spadl do řeky a vrátil se do svých 17. Mladý Mike se vrátí do Nedova domu, kde má obtížný úkol, přesvědčit Neda, že je opravdový Mike... Ve snaze udělat některé věci jinak než před dvaceti lety však málem přijde o to nejlepší, co ho v životě potkalo.
Fotky:
osobnosti.cz
Můj názor: Skvělá komedie plná vtipných situací a dobrého humoru!

Zkrocení zlé ženy

1. dubna 2010 v 9:23
Popis: Osmatřicetiletá Katherine Minolová je talentovaná, ale haštěřivá politička, které by sňatek mohl zvýšit politickou popularitu. Když na scénu vpadne urozený výstřední Petruchio a téměř okamžitě ji požádá o ruku, Kate se rozhodne do manželství skočit rovnýma nohama. To, co následuje, je vzrušující zápas dvou silných osobností, dvou prudkých povah, jejichž citový a milostný vztah se zrodí právě z tohoto divokého souboje.
Fotky:
osobnosti.cz
Můj názor: Už docela starý film, který jsem viděla před dávnou dobou. Líbil se mi, ale přesto asi nikdy nepřivyknu na myšlenku "Zkrocení zlé ženy".

Ženy v balíku

1. dubna 2010 v 9:19
Popis: Komedie se třemi obyčejnými ženami. Všechny pracují v bance a mají dost fádní život. Rády by měly nějaký ten dolar navíc, proto se rozhodnou, že ze svého střeženého zaměstnání něco ukradnou...Vymyslí dokonalý plán, ve kterém má každá své místo a svůj úkol a hle - ono se to povede!
Fotky:
osobnosti.cz
Můj názor: Úžasná ztřeštěná komedie :)

Zahulíme, uvidíme 2

1. dubna 2010 v 9:03
Popis:Harold a Kumar se vracejí! Tato nekorektní dvojka vyznavačů zelené rostliny si naplánovala výlet do Amsterodamu. Bohužel problémy začínají už v letadle, kde si Kumara jedna pasažérka splete s teroristou. K tomu si připočtěte, že naše hrdiny pošlou na Guantanámo, vrátí se starý známý Neil Patrick Harris hrající sám sebe, a o zábavu je postaráno.
Fotky:
osobnosti.cz
Můj názor: Tenhle film je ještě bláznivější než předcházející díl, takže se budete smát ještě víc...

Zahulíme, uvidíme

1. dubna 2010 v 9:01
Popis:Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá.
Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí.
Fotky:
osobnosti.cz
Můj názor: Opravdu bláznivá komedie, u které se budete smát jako šílení!
 
 

Reklama