9.série

25/9 Rození líbači

10. března 2009 v 18:52
Oficiální název: Natural Born Kissers
Popis: Homer s Marge prožívají manželskou krizi, a tak se snaží jakýmkoliv způsobem oživit svůj sexuální život. A co může být víc vzrušujícího než milostné hrátky prováděné na veřejných místech?
Zajímavosti:

Hláška na tabuli: Nebyl jsem předlohou pro Kramera. "I was not the inspiration for Kramer"
Gaučová scéna:
Simpsonovi jsou žáby a sedí na velkém listu. Homer použije jeho jazyk k tomu, aby vypnul televizi.
Jiný popis: Homer s Marge zjistí, že nejlepší pomilování zažívají při vzrušujících situacích. A tak provádějí sex, kde se dá. To si však samo o sobě říká o průšvih. Obzvlášť když si jdou golf zahrát právě Flandersovi.
Obrázky:

24/9 Ztracená Líza

10. března 2009 v 18:48
Oficiální název: Lost Our Lisa
Popis: Homer z lenosti odmítne jít s Lízou na výstavu do muzea, a tak tam vyrazí sama. Zpátky, protože už je příliš pozdě, musí jet autobusem, aby byla doma včas a nikdo se o jejím výletě nedozvěděl. Jenže nastoupí do špatného autobusu.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli: Nejsem nový Dalajláma. "I am not the new Dalai Lama"
Gaučová scéna:
Simpsonovi se sbíhají a chtějí si sednout na gauč, ten ale popojede a Simpsonovi spadnou na zadek. Objeví se Nelson a směje se jim.
Jiný popis: Konference učitelů - děti mají den volna. Bart si přikrášlí obličej a to pořádným lepidlem a Lízina návštěva muzea tak vezme za své. Rozhodne se jet sama autobusem. Jenže ze ztratí a Homer musí hledat. Najde a spolu se do muzea vloupají, aby bylo vzrůšo.
Obrázky:

23/9 Homer horolezcem

10. března 2009 v 18:44
Oficiální název: King of the Hill
Popis: Homer se kvůli Bartovi rozhodne zhubnout, aby se za něj jeho malý synek nemusel stydět. Denně chodí běhat, navštěvuje posilovnu a zdravě jí. Posléze je reklamními agenty vybrán, aby v rámci kampaně na čokoládovou tyčinku vylezl na nejvyšší horu Springfieldu. A nebyl by to Homer, kdyby řekl ne.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Simpsonovi jsou zabíráni kamerou z velmi malé blízkosti. Když se kamera oddálí, jde vidět, že jsou ve sněžítku. Dvě lidské ruce s ním zatřesou a Homer pronese "Ou".
Jiný popis: Na kostelním pikniku si Homer uvědomí, jak špatně je na tom s fyzičkou. Po nocích začne posilovat a dostane se do formy. K tomu mu pomáhá tyčinka energit. Pro reklamu má zdolat skálu smrti. Kvůli Bartovi do toho jde, ale málem to skončí špatně. Praporek mu ušetří kus cesty a dědův společník poslouží k cestě zpátky.
Obrázky:

22/9 Kam s odpadem

10. března 2009 v 18:38
Oficiální název: Trash of the Titans
Popis: Homer kandiduje na vedoucího odboru technických služeb ve Springfieldu. Rozjíždí mohutnou volební kampaň - a neštítí se použít jakýchkoli prostředků na zlikvidování svého protivníka.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Simpsonovi vpadnout do Edniny třídy, kde Bart píše na tabuli: "Už si nikdy od nikoho nebudu půjčovat peníze."
Jiný popis: Den lásky - nový marketingový svátek a z něj spousta odpadu. Homer se navíc pohádá s popeláři a vyhlásí válku odboru technických služeb. KanSSdiduje na prezidenta, nebo tak něco, dokonce využije i U2 a ptá se "Nemoh by to udělat někdo jiný"? Volby vyhraje, ale nedokáže udržet odbor v chodu ani měsíc kvůli penězům, takže začne vozit odpad do opuštěného dolu. To se provalí (a to doslova) a Springfield se musí stěhovat.
Obrázky:


21/9 Bart - televizní šoumen

9. března 2009 v 18:28
Oficiální název: Girly Edition
Popis: V televizi se připravuje zpravodajský pořad pro děti, kterým mají provázet samy děti. Jako jedna z moderátorek je vybrána premiantka Líza a spolu s ní se na obrazovce ocitá i Bart. Sourozenecká řevnivost však komplikuje celý projekt. Homer si koupí opičáka a udělá z něj svoji zvířecí kopii.
Zajímavosti:
Opici v tomto dílu animoval Eric Stefani - bratr zpěvačky Gwen Stefani.
Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Simpsonovi si sednou na gauč a lidská ruka je roztočí, takže obraz je rozmazaný.
Jiný popis: Protože TV pořady slábnou, rozhodne se rada pro rozhlasové a televizní vysílání nasadit do TV dětské zpravodajství. Hlavní moderátorkou se stala Líza, sportem byl pověřen Bart. Zjistí se však, že má v sobě reportérského ducha, a tak si Barta všichni oblíbí. Až na Lízu, která na svého bratra začne žárlit.
Obrázky:

20/9 Trable s trilióny

9. března 2009 v 18:16
Oficiální název: The Trouble with Trillions
Popis: Je 15. dubna, poslední den, kdy je možné odevzdat daňové přiznání. Homer je jako vždy vyplní s nadhledem sobě vlastním, a tak se ocitá před kárnou komisí. Na scéně se objevuje FBI, která po Homerovi za "odložení případu" požaduje malou protislužbu. Jenže když jim podáš prst, už tě nepustí…
Zajímavosti:
V tomto dílu si jednu kreslenou roli zahrál i Fidel Castro
Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Místo gauče je v obýváku sauna, ve které sedí tři muži. Simpsonovi si nemají kam sednout.
Jiný popis :Poté, co Homer nedbale vyplní daňové přiznání, si může vybrat. Buď půjde na dlouhou dobu sedět do chládku, nebo začne donášet FBI zajímavé drby na své známé. Vybere si samozřejmě druhou možnost. Jako první ho čeká pan Burns se svou kradenou trilionovou bankovkou.
Obrázky:

19/9 Homer slouží vlasti

9. března 2009 v 18:12
Oficiální název: Simpson Tide
Popis: Homer v televizi zhlédne náborový šot americké námořní pěchoty a rozhodne se, že vstoupí do armády jako záložník. A jeho přátelé vysedávající s ním denně U Vočka ho v tom přece nemohou nechat samotného.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli: Můj zadek si nezaslouží vlastní webovou stránku. "My butt does not deserve a website"
Gaučová scéna:
Simpsonovi spadnou ze stěny a vyrostou z podlahy jako květiny.
Jiný popis: Homer lže panu Burnsovi a dostane padáka... a dá se k mariňákům - záložnímu sboru. Po týdnu výcviku je z něj záložák jako poleno. Do toho Bartova ostuda s náušnicí a cvičení na jaderné ponorce. Homer pokazí, co může a nakonec musí náušnice zachraňovat situaci.
Obrázky:

18/9 Hrátky s Ralphem

8. března 2009 v 11:11
Oficiální název: This Little Wiggy
Popis: Bart je rodiči donucen hrát si s Ralphem, ale tohle přátelství je pro něj velmi ponižující. Brzy však přijde na jednu výhodu, kterou mu ono spojenectví skýtá. Ralphův tatínek jakožto šéf springfieldské policie totiž vlastní univerzální klíč k městu. A s tím už se dá leccos podniknout.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Bart nasprejuje na zeď obrázek rodiny Simpsonových sedících na gauči a podepíše se svým podpisem El Barto.
Jiný popis: Ve Springfieldu otevřou Encyklopédium, takže hurá tam. Pro každého něco. Jenže Marge tam zjistí, jak samotinký je Ralph Wiggum a nutí Barta si s ním hrát. Tomu se to nelíbí do té doby, než se dostane k Wiggumovým věcem. A univerzálnímu klíči - tedy i k ne tak docela opuštěné věznici určené k demolici i s funkčním elektrickým křeslem. To ale málem odskáče starosta. Naštěstí tomu učiní přítrž - s Ralphovou pomocí.
Obrázky:

17/9 Líza z rodu Simpsnů

8. března 2009 v 11:06
Oficiální název: Lisa the Simpson
Popis: Líze se v posledních dnech ve škole vůbec nic nedaří, a tak má pocit, že začíná hloupnout. A k tomu všemu jí dědeček ještě oznámí, že mozek začíná Simpsonovým v určitém věku měknout. Ale nebyla by to Líza, kdyby se spokojila s tak jednoduchým vysvětlením, že za všechno může genetika.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Uprostřed obýváku roste strom a z něj jako ovoce vyrůstají Simpsonovi.
Jiný popis: Líza má problém s rébusem a myslí si, že hloupne - protože Bart a ostatní kluci rébus vyřešili. Děda Simpson jí to dokonce vědecky potvrdí. Jde o Simpsonovský gen. Líza je z toho nešťastná a snaží se tuhle teorii vyvrátit. Homer tedy pozve všechny Simpsny a ukáže se, že jsou opravdu hloupí a neúspěšní. Marge pak ale dostane nápad - Homer přece pozval jenom muže! Když přijdou ženy z rodu Simpsnů, ukáže se, že jsou doktorkami, právničkami a mají skvělý život. Mezitím v KwikeMartu vleze Jasper do lednice a chce vzbudit v budoucnosti.
Obrázky:

16/9 Jak napálit pojišťovnu

8. března 2009 v 10:59
Oficiální název: Dumbbell Indemnity
Popis: I na Vočka se po dlouhé době usměje štěstí - potká ženu svých snů. Po čase mu však dojdou peníze, a tak má strach, že o ni přijde, pokud jich nebude mít dostatek. Společně s Homerem proto vymyslí rafinovaný plán, jak je získat.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Simpsonovi sedí na gauči a lisy je stlačí do krychličky.
Jiný popis: Vočko si najde děvče, do kterého investuje všechny svoje úspory. Dostane se na mizinu, a tak si za účelem vydělání peněz najme Homera jako zloděje svého auta, které má pojištěné tučnou částkou.
Obrázky:

15/9 Poslední pokušení Krustyho

7. března 2009 v 8:53
Oficiální název: The Last Temptation of Krust
Popis: Ve Springfieldu se koná festival humoru, ale klaun Krusty nebyl přizván mezi účinkující, neboť jeho vystoupení už podle pořadatelů nejsou tak zábavná jako dřív. Bart se však s tímto rozhodnutím nehodlá smířit a pro svého klauna je ochoten udělat cokoliv.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli: Bolest není očistná. "Pain is not the cleanser"
Gaučová scéna:
Simpsonovi se sbíhají a hoří jim zadky. Sednou si na gauč - spíš vanu - a vše je uhašeno.
Jiný popis: Festival humoru - a není na něm Krusty, což Bart rychle změní. Jenže se ukáže, že nějak vyšel z módy a vyčichl. Takže se mu Bart snaží pomoct zpátky na vrchol, ale nepodaří se. Takže se rozhodne odejít ze šoubyznysu, opět. Jenže na rozlučkové party natrefí na humor, který se všem líbí. Chrlí pravdu z každého otvoru a nebere si servítky. Tvrdí, že není na prodej, ale nové Kanyonero je silnější než on.
Obrázky:

14/9 Ponorkobus

7. března 2009 v 8:49
Oficiální název: Das Bus
Popis: Mládež ze Springfieldu odjíždí autobusem na dětské zasedání OSN. Protože však během jízdy zlobí a rozptylují řidiče, dojde k havárii - autobus spadne do moře a vlny ho odnesou na opuštěný ostrov. A jak si s nastalou situací děti poradí, když na ostrově není žádné jídlo, pití ani opičí sluhové?
Zajímavosti:
Název "Das Bus" byl odvezen od názvu německého filmu "Das Boot".
Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Simpsonovi jsou nakresleni jako žáby sedící na velkém leknínu.
Jiný popis: Děti jedou na zasedání OSN a cestou skončí na opuštěném ostrově kvůli ovocnému závodu. Mezitím Homer doma přes internet rozjede "ve velkém" firmu CompuGlobalHyperMegaNet. Děti se na ostrově necítí tak dobře, jak si původně mysleli. Mají hlad a jsou bez přístřeší. Nakonec se rozeštvou kvůli svačinám, ale čuník - příšera je dá zase dohromady.
Obrázky:

13/9 Radost ze sekty

7. března 2009 v 8:44
Oficiální název: The Joy of Sect
Popis: Téměř celý Springfield podlehne názorům nové sekty "movementariánů" a za sliby o sladkém životě na zaslíbené planetě Blahoslávii jí odkazuje celý svůj majetek. Zdravý rozum si ve městě zachová jen Marge, reverend Lovejoy a Ned Flanders.
Zajímavosti:
Nápis ve Springfieldu zní - "Bez nehody už od úterý".
Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Malé verze Simpsonů šplhají na gauč. Pak přiběhne Spasitel a odnese Homera.
Jiný popis: Homer na letišti potká lidi ze sekty můvmentariánů a dá se i s celou rodinou k nim, aby mohli odletět na planetu Blahoslávii. Jenže odmítá podlehnout masové hysterii, musí tedy přijít k bezmyšlenkovitému skandování, to zabere. Zbytek rodiny je sice proti, ale co můžou dělat. Nepomůže Burnsovo nové náboženství, pomůže vymývání mozků. To ale Marge nehodlá nechat jen tak a rozhodne se bojovat. S reverendem a Willym unesou celé Simpsnovi a probíhá to opačným směrem. Nakonec se stejně ukáže, že je to podvod.
Obrázky:

12/9 Bart světský

6. března 2009 v 18:18
Oficiální název: Bart Carny
Popis: Do Springfieldu přijede pouť a Homer s Bartem tam nešťastnou náhodou způsobí finanční škodu. Majitel pouti se proto rozhodne, že si to tam oba musejí odpracovat. Jenže nebyl by to Homer, kdyby se s někým nedostal do konfliktu. A tentokrát je to jedna romská rodina.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Když si Simpsonovi chtějí sednout, gauč ujede. Zpoza rohu se vynoří Nelson se svým pověstným "Ha-ha".
Jiný popis: Marge se děti snaží vést k pracovitosti, jenže přijede pouť a Homer má peněženku otevřenou. Tam potkají vrhače kroužků, samozřejmě podvodníky a Bart navíc roztříská Hitlerovo auto, takže si to musí na pouti s Homerem odpracovat. Dostanou k hlídání házení kroužků, ale poldové jim zavřou krám. Takže Cooder a Spud míří k Simpsnům domů. Dostanou od nich lístky na projížďku lodí, ale ti jim mezitím vymění zámky a zaberou barák. Takže ho musí fintou získat zpátky.
Obrázky:

11/9 Všichni zpívají a tančí

6. března 2009 v 18:09
Oficiální název: All Singing, All Dancing
Popis: V této epizodě si Simpsonovi střihnou několik rolí ve slavných muzikálech a dokážou, že když se chce, všechno jde. Speciální roli se zde střihne Haďák, jako zloděj, která má (nebo nemá?) rád zpěv.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Podlaha se proměnila na otáčivé pódium. Všichni - kromě Homera, který spadne - z něj v pořádku vystoupí.
Jiný popis: Natři si vůz - výborný film nejen s Klintem Eastwoodem, ale všichni tam ZPÍVAJÍ A TANČÍ. Zkrátka další slepenec už jednou viděného.
Obrázky:

10/9 Zázrak na Evergreen Terrace

6. března 2009 v 17:57
Oficiální název: Miracle on Evergreen Terrace
Popis: Štědrý večer byl pro Barta ve znamení nudy a obžerství. Zato čekání na ranní rozdávání dárků je pro něj nekonečné. A tak vstane dřív a jde tajně ke stromečku. Jenže stačí malá nepozornost, a stromeček je i s dárky v plamenech. A do probuzení ostatních zbývá pouze jedna hodina. Jak to tedy udělat, aby vina nepadla na jeho hlavu?

Zajímavosti:

Hláška na tabuli: Rudolphův červený nos nesouvisí s alkoholem. "Rudolph's red nose is not alcohol-related"

Gaučová scéna:
Někdo zatřese se sněžítkem, v němž jsou Simpsonovi sedící na gauči.
Jiný popis: Jsou Vánoce a celá rodina Simpsonů se nemůže dočkat nadělování dárků. Nejvíce však Bart, který si rád přivstane a dárky začne rozbalovat. Nešťastně však narazí svou novou hračkou, hasicím vozem na ovládání, do elektrické zásuvky a celý stromek s dárky shoří. Aby svou rodinu nezklamal, vymyslí si raději historku o zloději dárků.

Obrázky:

9/9 Marge prodává nemovitosti

6. března 2009 v 17:52
Oficiální název: Realty Bites
Popis: Marge se cítí doma naprosto nevyužitá, a tak se rozhodne podnikat v oblasti nemovitostí. Ale může dobromyslná a za všech okolností pravdomluvná Marge v této branži uspět?
Zajímavosti:

Hláška na tabuli: Žádný římský bůh se nejmenoval Sprdakus. "There was no Roman god named 'Fartacus'."
Gaučová scéna:
Lidská ruka otočí obrazem se Simpsonovými.
Jiný popis: Marge se nudí a hledá něco, co by ji naplňovalo a to něco je prodávání nemovitostí. Homer na policejní aukci koupí Haďákovo auto a to se Haďákovi nelíbí. Jenže Marge je příliš upřímná a nemovitosti na odbyt nejdou. Takže to rozetne a prodá Flandersovi krvavý dům. Trápí ji ale svědomí a nakonec všechno vyřeší Homer vs. Haďák o auto.
Obrázky:

8/9 Líza skeptik

6. března 2009 v 17:30
Oficiální název: Lisa the Skeptic
Popis: Líza provádí se svými spolužáky archeologický výzkum v místě, kde má stát nové obchodní centrum, a objeví kostru podivného tvora s křídly. Celý Springfield věří, že jde o kostru anděla. Ovšem Líza trvá na důkladné vědecké analýze.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli: Už nikdy si nebudu střílet z tlusťochů. "I will not tease fatty"
Gaučová scéna:
Na gauči "sauně" sedí tři muži s ručníky a jeden z nich zalije vodou uhlíky. Simpsonovi dorazí také v ručnících.
Jiný popis: Líza uspořádá celoškolní archeologický průzkum v nedaleké chráněné oblasti, kde ona sama nalezne obří kostru, připomínající tělo anděla. Okolo těchto kostí se začne dít obrovský humbuk mezi lidmi, jediná Líza však stále nevěří, že jde o anděla.
Obrázky:

7/9 Dvě paní Nahasapímapetilonové

5. března 2009 v 18:16
Oficiální název: The Two Mrs. Nahasapeemapetilons
Popis: Prodavače Apua v dětství rodiče zasnoubili se stejně starou Indkou. Čas plynul, Apu se přestěhoval do Ameriky a na domluvený sňatek zapomněl. Ale nezapomněla jeho matka, která na sňatku trvá. A tak Apu vymýšlí lest, jak se svatbě vyhnout, a jeho nejbližším poradcem není nikdo jiný než samotný Homer.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Bart sprejuje obrázek rodiny na zeď.
Jiný popis: Apu dostane od své matky dopis. Musí se chtě-nechtě ženit s Indkou Manjulou, kterou mu rodiče vybrali už v jeho mládí. Nejprve vše zkusí zahrát tak, že Marge je jeho žena, se kterou má 3 děti, když však jeho matka najde Marge s Homerem v posteli, vše se provalí a Apu se musí ženit.
Obrázky:

6/9 Bart hvězdou

5. března 2009 v 18:12
Oficiální název: Bart Star
Popis: Ve Springfieldu se koná veletrh zdraví, který odhalí, že mládež je na tom s fyzičkou velmi špatně. Rodiče tedy děti přihlásí do amerického fotbalu, kde se sejde mladý výkvět springfieldské základní školy. Zpočátku je trénuje Ned Flanders, mužstvo vyhrává, ale pak jeho funkci přebírá Homer. Co všechno ona změna na postu trenéra přinese mužstvu a v neposlední řadě i samotnému Bartovi?
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Všichni sedí na gauči a jsou bagrem zmáčknuti do krychličky .
Jiný popis: Homer se po opakovaném provokování trenéra rugbyového týmu mladých žáků (a žákyň) Neda Flanderse sám stane trenérem a to bylo, aby nezačal nadržovat Bartovi. Ostatní jsou samozřejmě proti, protože na Nelsona nikdo nemá!
Obrázky:
 
 

Reklama