17.série

22/17 Manželská poradna

10. srpna 2009 v 20:17
Oficiální název: Marge and Homer Turn a Couple Play
Popis: Hvězda springfieldských baseballových Izotopů - první metař - má problémy v manželství, a tak, když vidí Homera a Marge jak se líbají, požádá je, jestli by mu pomohli spravit i jeho manželství. Když však přistihne Homera, jak dává jeho manželce masáž krku, rozejdou se a je těžké jim poradit, když spolu nemluví.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli: Supr léto všem! Have a great summer, everyone.
Gaučová scéna:
Simpsonovi se sbíhají, ale když si sedají na gauč, ten je začne pojídat. Utíkají na ulici, kde všechny gauče pojídají nebo pronásledují své majitelé. Homer se utíká schovat do blízké budovy - jenže když je uvnitř zjistí, že je to Svět gaučů, které se na něj chystají vrhnout.
Jiný popis: Na zápase se ukáže, že první metař baseballového týmu ze Springfieldu má závažné problémy v manželství. Když ale vidí Homera s Marge, jak jsou šťastni, požádá je, aby mu pomohli a dali ho s manželkou dohromady. Homer s Marge do toho jdou - i kvůli úspěchu týmu ze svého města -, jenže se jim to jako obvykle vymkne z rukou.
Obrázky:

21/17 Opičí proces

10. srpna 2009 v 19:27
Oficiální název: The Monkey Suit
Popis: Ned Flanders navštíví výstavu evoluce v muzeu, následkem čehož se rozhodne spolu s reverendem Lovejoyem promluvit si s ředitelem Skinnerem o povolení výuky kreacionismu ve školách. Lisa si pak na městském zasedání stěžuje, že by se ve školách měla učit jen jedna teorie, a tak se starosta Quimby rozhodne zakázat výuku evoluční teorie. Lisa se rozhodne vést tajně třídu s výukou evoluční teorie, což vede k tomu, že Lisu zavřou.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli: Nemluvím francouzsky. "Je ne parle pas français" (I don't speak French)
Gaučová scéna:
Na obrázku je zobrazena rodinná fotografie Simpsonových z roku 2006. Následuje další fotka z roku 2007, roku 2008 Homer zemře a rodina sedí na gauči ve smutečním. V roce 2009 si Marge vzala Lennyho, v roce 2010 se vzali Lenny a Carl a starají se o Simpsonovic děti, roku 2011 se Marge vrací a bere si Jimbo Jonese. V roce 2012 se Homer vrací jako robot a v roce 2013 je celá rodina složená z robotů.
Jiný popis: Ned Flanders navštíví se svou rodinou muzeum a shlédne výstavu, která se zabývá evolucí. Spolu s reverendem Lovejoyem se následkem toho rozhodne jít za starostou orodovat za výuku teorie stvoření. Starosta to povolí a ve škole se tedy učí dvě teorie - evoluční a teorie stvoření. Líza si stěžuje, že by se měla vyučovat teorie jen jedna a bohužel padne volba na teorii stvoření. Evoluce je zakázaná. S tím se ale Líza nedokáže smířit a rozhodne se vyučovat evoluci tajně. Vede to k tomu, že Líza stojí před soudem za šíření lživých informací. A v tu chvíli ji přispěchá na pomoc její matka Marge.
Obrázky:

20/17 Myslete na Marge

10. srpna 2009 v 19:17
Oficiální název: Regarding Margie
Popis: Marge po těžké ráně do hlavy, postihne amnézie, jenž si způsobila pádem v omámení z čistících prostředků, kterými se snaží vydrhnout dům předtím, než přijde profesionální uklizečka, kterou Homer vyhrál v soutěži díky tomu, že přemaloval jejich číslo popisné na chodníku před domem. Vzpomene si celkem rychle na všechno až na dvě věci -
na to, že je vdaná za Homera a kdo je vlastně Homer…
Zajímavosti:

Hláška na tabuli: Už nikdy nebudu dopředu vykládat obsah filmu. I will not leak the plot of the movie.
Gaučová scéna:
Simpsonovi přijedou do obýváku jako auta a pak se jako Transformers přemění v roboty a usednou na gauč.
Jiný popis: Bart a jeho kamarádi sprejují čísla domů na chodníky - jenže Homer je takový škrt, že jim za to nechce zaplatit a tak na chodníku má jen dvojčíslí 74. Omylem mu pak chodí pošta lidí, žijících na Evergreen Terase 74. V jednom z dopisů je i zpráva o výhře - do domů přijde profesionální uklizečka. Marge chce, aby její dům byl před jejím příchodem perfektní, ale při uklízení si způsobí úraz hlavy a amnézii. Postupně si na všechno vzpomene - až na Homera a jejich vztah.
Obrázky:

19/17 Holky těžší to maj

10. srpna 2009 v 19:08
Oficiální název: Girls Just Want To Have Sums
Popis: Když ředitel Skinner při muzikálu s Itchym a Scratchym - "Rubalové" prohlásí, že dívky nejsou tak dobré v matematice jako chlapci, je nahrazen novým ředitelem, který rozdělí školu na dívčí a chlapeckou část. Jakmile Lisa zjistí, že dívky se neučí nic o matematice, snaží se v převleku proklouznout do chlapecké školy, aby se mohla učit "opravdovou" matematiku. Skončí ale jako boxovací pytel Nelsona a je nucena přemluvit Barta, aby ji naučil chovat se jako kluk.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Simpsonovi přiběhnou do obýváku, kde je tma. Když se rozsvítí, čekají tam na ně všichni jejich přátelé a křičí "Překvapení". Homer při tom pokřiku dostane infarkt.
Jiný popis: Ředitel Skinner po muzikálu s Itchym a Scratchym prohlásí, že holky jsou v matematice horší než kluci. Jeho výrok samozřejmě nezůstane bez odezvy, ženy i dívky jsou rozzuřené a nakonec to skončí tak, že škola je rozdělena na dívčí a chlapeckou část. Líza ovšem na dívčí polovině školy není spokojená, protože se tam nic neučí - a ona chce znát opravdové čísla! V chlapeckém převleku se tedy pokusí proklouznout ke klukům a i přes prvotní obtíže jí to vyjde.
Obrázky:

18/17 Nejmokřejší příběh všech dob

10. srpna 2009 v 19:00
Oficiální název: The Wettest Stories Ever Told
Popis: Když příprava večeře u Spékajícího Holanďana trvá poněkud déle kvůli agresivní chobotnici ozbrojené nožem a kapitán nezná žádné námořnické historky, rozhodnou se Simpsonovi, že si budou historky o třech slavných námořních výpravách -
Lisa o Mayflower, Bart o Bounty a Homer o lodi, která je docela podobná té, co se převrátila v Dobrodružství Poseidonu (a shodou náhod také nese jméno boha moří) - vyprávět sami.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Dvě lidské ruce skládají puzzle s motivem Simpsonů. Poslední dva dílky - s hlavou Homera a Maggie - přehodí. Ozve se Homerovo "Ou" a ruka je přehodí do správné pozice.
Jiný popis: Simpsonovi si zašli na večeři, jenže příprava jejich jídla trvá hrozně dlouho a tak se rozhodnou, že si budou vyprávět historky týkající se moře a námořních výprav. Líza, Bart a Homer vypráví každý jednu historku o velkých plavbách.
Obrázky:

17/17 Salam Banghalore!

10. srpna 2009 v 18:52
Oficiální název: Kiss Kiss, Bang Bangalore
Popis: Šéf Burns se rozhodl, že s okamžitou platností zavírá svou elektrárnu ve Springfieldu a veškerý provoz přesouvá do Indie. Podle federálních zákonů si však musí nechat jednoho dělníka odboráře a toho vyslat na vybudování nového závodu v Indii. Homer má to "štěstí", že je na důležitou cestu vyslán - ovšem nebyl by to Homer, kdyby si nespletl Indii s Indianou.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Velká žlutá ruka nahází Simpsonovi jako karty na gauč.
Jiný popis: Burns zavírá elektrárnu a přesouvá ji do Indie. Důvodem jsou levné pracovní síly a vůbec - plynou z toho jen samé výhody. Ovšem ze zákona si musí nechat jednoho dělníka odboráře - a tím se nestane nikdo jiný než Homer Simpson. Homer tedy odletí do Indie, kde má pomoct vybudovat nový závod a seznámit dělníky s podmínkami. Homerovi ovšem celá situaci trochu přeroste přes hlavu - sám sebe začne považovat za boha.
Obrázky:

16/17 Million Dollar Abie

10. srpna 2009 v 18:43
Oficiální název: Million Dollar Abie
Popis: Fotbalový komisař oznámil plány na rozšíření ligy. Vlastníci klubů se sejdou a jednomu šťastnému městu přiřknou nový tým. Homer Simpson se rozhodl, že profesionální tým do Springfieldu osobně uvede. S vervou, jemu ne příliš vlastní, se pustil do práce, navrhnul moderní stadion a těšil se na svůj nový fotbalový tým Meltdowns. Ovšem děda Simpson se postaral o to, že všechno bylo nakonec jinak…
Zajímavosti:

Hláška na tabuli: Už nikdy nebudu obracet třídu vzhůru nohama. (třída je vzhůru nohama). I will not flip the classroom upside down.
Gaučová scéna:
Simpsonovi si sednou na gauč. Pak se objeví tabulka na smazání nahrávky a odsouhlasení smazání.
Jiný popis: Když se rozhoduje o tom, které město dostane nový fotbalový profesionální tým, rozhodne se Homer Simpson, že udělá vše proto, aby to byl právě Springfield. Nakonec vše ale dopadne jinak - děda Abe totiž zpacifikuje fotbalového komisaře a ten příchod nového týmu zatrhne. Celé město se na Aba zlobí a ten se rozhodne spáchat asistovanou sebevraždu. Jelikož jí ale přežije, chopí se své druhé životní šance a stane se z něj matador.
Obrázky:

15/17 Homere Simpsone, tohle je tvoje žena

20. července 2009 v 10:08
Oficiální název: Homer Simpson, This Is Your Wife
Popis: Homer objevil kouzlo plazmové televize. Ovšem kde na ni vzít? Marge se dozví o soutěži, kde je první cenou plazmová televize. Ovšem získají pouze třetí cenu a tou je exkurze do ateliérů stanice Fox. Další možností je soutěž Výměna manželek, na jejímž konci se dostane dost peněz. A tak Homer Marge přihlásí, ale aby nelitoval…
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Už nikdy nebudu rozšlapávat psí hovínka. I will not laminate dog doo.
Gaučová scéna:
Simpsonovi si sednou na gauč a pak jsou opékáni na velkém grilu. Marge začnou hořet vlasy.
Jiný popis:
Lenny pořádá večírek, na kterém představí svou novou plazmovou televizi. Homer se rozhodne, že ji chce taky a to za každou cenu. Neváhá přihlásit se do reality show Výměna manželek, kde na měsíc dostane novou manželku a Marge je poslána do nové rodiny. Marge není tak úplně nespokojená a nový manžel se do ní dokonce zamiluje…
Obrázky:

14/17 Bart má dvě mámy

20. července 2009 v 10:03
Oficiální název: Bart Has Two Mommies
Popis: Ned Flanders by potřeboval jít na veletrh pro leváky jakožto majitel největšího Levária ve městě. A tak požádá Marge jestli by mu nehlídala děti, o které má neustálý strach. Marge si spolu s kluky Neda parádně užívá a Homer se tedy musí starat o jejich děti. A co čert nechtěl, při návštěvě útulku pro zvířata ze showbyznysu, unese Barta šimpanz Tú-Tú, který hrál v "Eko-dobrodružství mladého Tarzana"…
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Obývák je protkán laserovými paprsky hlídacího zařízení. Rodina normálně projde, ale když si sednou, Homerovi upadne hlava.
Jiný popis: Zatímco Marge hlídá děti věčně ustrašeného Neda Flanderse, který šel na veletrh pro leváky, Homer s dětmi jde do útulku pro stará zvířata ze showbyznysu. Barta tam unese šimpanzí matka Tú-Tú, které sebrali její vlastní děti. Marge si to mezitím s kluky užívá, dokonce je vezme i do parku s adrenalinovými atrakcemi. Nedůvěra jejich otce však kluky nakonec přivede ke zranění a Marge se konečně dovídá, že Bart byl unesen.
Obrázky:

13/17 Zdánlivě nekonečný příběh

20. července 2009 v 9:51
Oficiální název: The Seemingly Never-Ending Story
Popis: Kárlstátovy jeskyně - objeveny v roce 1956 Kárlovým otcem. Tak právě tam se vydá rodinka Simpsonových na výlet. A nebyli by to oni, kdyby vše probíhalo jak má. Homer se zřítí a jejich návrat je ohrožen. Marge s Bártem jdou pro pomoc a Líza s otcem zůstane, a aby se nenudili, začne mu vyprávět nekonečný příběh…
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Před gaučem jeden pás, na kterém je gauč s Marge, Magií, Lízou a Bartem. Pás se zastaví, na gauč se dodaný Homer a gauč jede dál.
Jiný popis: Simpsonovi se vydají na výlet do jeskyně. Ovšem jedna se jim stane osudnou, spadnou totiž do neznáma a ke všemu se Homer ve skále zasekne. Líza s otcem zůstane a začne mu vyprávět příběh, který se jí stal. Příběh se rozvíjí v další příběhy a nakonec to vypadá, že je nekonečný…
Obrázky:

12/17 Pygmalion v sukni

20. července 2009 v 9:46
Oficiální název: My Fair Laddy
Popis: Homerovi se udělala na jeho posledních kalhotech díra, ovšem sehnat nové, stejné je velký problém. Nikde je totiž už nevyrábějí, protože je lidé už nechtějí. A tak se Homer rozhodne, že výrobku udělá reklamu - tzv. svéhlavou reklamu, která zvyšuje povědomí o značce bez použití tradičních médií.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Po obýváku se valí barevné kuličky z modelíny, párkrát do sebe narazí a pak se z nich stanou Simpsonovi a Gumby.
Jiný popis: Stará učitelka tělocviku odchází a přichází nový učitel, jehož nejoblíbenějším sportem je vybíjená. Ovšem hraje se tak, že všechny vybíjí jen on sám. Bart se mu jednoho dne rozhodně pomstít a hodí po něm zmrzlý míč naplněný vodou. Učitel ale uhne a míč rozboří příbytek školníka Willyho. Marge mu nabídne, aby zůstal u nich, dokud mu domov nespraví. U Simpsonů doma na Willyho začne mít vliv Líza a vsadí se s Bartem, že z něj udělá džentlmena.
Obrázky:

11/17 Všechny cesty vedou do krimu

17. července 2009 v 12:35
Oficiální název: We're on the Road to D'ohwhere
Popis: Homer má spolu se štamgasty od Vočka jet do Las Vegas. Ovšem cestu mu zkomplikuje nedobrovolný odjezd Bárta do převýchovného tábora pro problémové děti v severozápadním Oregonu. Je to totiž jediné místo, kde mohou dát Bárta do latě. Používají osvědčenou metodu tvrdé ruky, aby zkrotili drzé chuligány. Ale Bárt se již dříve ocitl na seznamu nežádoucích pasažérů letecké společnosti, a tak nezbývá Homerovi nic jiného než synka za nápravou odvézt…
Zajímavosti:

Hláška na tabuli: Učitelka nedostala kopačky…Bylo to po oboustranné dohodě. "Teacher was not dumped -- It was mutual"
Gaučová scéna:
Na obrazovce je obrázek, který začne hořet - zpoza něj vyjedou Simpsonovi na koních jako kovbojové.
Jiný popis: Bart udělá ve škole velký nepořádek - dostane se totiž do hlavního rozvodu plynu a vody, no a dopadne to tak, že škola téměř zplesniví. Bart má být potrestán, a proto je poslán do táboru na polepšení zlobivců. Protože nemůže letět letadlem, musí ho tam odvézt Homer - tomu to ale zásadně leze do plánů. Chtěl jet s kamarády do Las Vegas. Marge s Lízou mezitím uspořádají výprodej zbytečností…
Obrázky:

10/17 Čí je vlastně Homer?

16. července 2009 v 18:19
Oficiální název: Homer's Paternity Coot
Popis: Na vrcholku Mount Spriengfieldu byl objeven hrůzný nález - zmrzlý pošťák pohřbený v ledu někdy v šedesátých letech minulého století. Pošta však slíbila doručit všechny dopisy z téhle čtyřicet let staré brašny. Ovšem některé dopisy se opravdu radši neměli dostat ke svým adresátům! Na vlastní kůži to zažil i Homer…
Zajímavosti:

Hláška na tabuli: Nejsem chytřejší než prezident. "I am not smarter than the President"
Gaučová scéna:
Na obrázku je zobrazena rodinná fotografie Simpsonových z roku 2006. Následuje další fotka z roku 2007, roku 2008 Homer zemře a rodina sedí na gauči ve smutečním. V roce 2009 si Marge vzala Lennyho, v roce 2010 se vzali Lenny a Carl a starají se o Simpsonovic děti, roku 2011 se Marge vrací a bere si Jimbo Jonese. V roce 2012 se Homer vrací jako robot a v roce 2013 je celá rodina složená z robotů.
Jiný popis: Vše začne tím, že město chce vybírat mýtné za projíždění silnice. Marge odmítne a způsobí hromadnou nehodu. Všechny propíchané pneumatiky se spálí na skládce a teplo, které se uvolní, odhalí tajemství na Mount Springfieldu. Najde se zde zmrzlý pošťák ze 60.let. Město se zaručí, že všechny dopisy budou doručeny. A tak vyjdou najevo nejrůznější věci - například to, že Mona podvedla dědu Aba s plavčíkem a Homer může být i jeho…Je nutné udělat testy otcovství!
Obrázky:

9/17 Simpsonovské vánoční skazky

16. července 2009 v 18:06
Oficiální název: Simpsons Christmas Stories
Popis: Farářovi se stala nehoda, a tak nemá, kdo by se ujal vánočního kázání. Homer rád zaskočí a začne vyprávět trochu neobvyklý příběh, který nazval První Vánoce. Sice se dost podobá tomu o narození Ježíška, ale v podání Homera jsou některé informace opravdu překvapivé. A také děda Simpson má vzpomínku na Santu ještě z druhé světové války a není to vzpomínka vůbec příjemná. Santovi šlo dokonce o život…
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Vidíme noviny, kde je fotka Simpsonů sedících na gauči a titulek, který hlásí "Národ očekává gaučovou scénu".
Jiný popis: Farář nemůže a tak se vánočního kázání chopí Homer. Z jeho úst vyslechneme historku o tom, jak se narodil Ježíš Kristus, kterou Homer nazval "První Vánoce". O druhou historku se postará děda, který ve válce potkal Santu a to dokonce za velmi nebezpečných okolností.
Obrázky:

8/17 Taliján Bob

16. července 2009 v 18:02
Oficiální název: The Italian Bob
Popis: Homer dostal od svého šéfa důležitý úkol - má dojet do Itálie a vyzvednout jeho nový vůz Lamborgoty Fasterosa, protože takto ušetří šéf tisíce na daních. A prý dokonce sebou může vzít celou rodinu. Kdo by odolal takovému výletu? Ale jak už to bývá, nic není tak jednoduché, jak se na počátku zdá…
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Simpsonovi představují karty, s kterými někdo hraje.
Jiný popis: Pan Burns má velmi staré auto a je všem pro smích. Rozhodne se tedy, že si koupí auto nové a to přímo italské. Vyšle Homera s rodinou do Itálie, aby auto přivezli. Simpsonovi se ovšem dostanou do potíží, auto je rozbité a musí se spravit. A tak Simpsonovi najdou vesničku, kde na ně čeká překvapení. Starostou totiž není nikdo jiný než Levák Bob, který se oženil a počal syna.
Obrázky:

7/17 Pomsta červených rajčátek

16. července 2009 v 17:57
Oficiální název: The Last of the Red Hat Mamas
Popis: Marge touží najít kamarádku - proto se obrátí na celonárodní společenskou organizaci pro ženy jistého věku s dost neobvyklým názvem Veselá červená rajčátka. Ovšem asi to nebude jen tak ledajaký spolek! Líza se potřebuje naučit italsky a dostane učitele, kterého opravdu nečekala…
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Simpsonovi sedí v hnízdě. Přiletí matka pták a nakrmí Homera červem.
Jiný popis: Homer opět ztrapní Marge. Ta je smutná, protože nemá kvůli trapasům žádnou kamarádku. Marge vyráží večer na procházku a náhodou se setkává s tzv. Klubem červených rajčátek. Stane se členkou klubu a rázem najde i kamarádky, o které stála. Problém ovšem nastává, když jí klub sdělí své plány na loupež u pana Burnse. Půjde Marge do toho nebo ztratí své kamarádky, po kterých tolik toužila?
Obrázky:

6/17 Homer kandiduje

16. července 2009 v 17:51
Oficiální název: See Homer Run
Popis: Blíží se Den otců. Bart a Líza vymýšlejí, čím by svého otce uctili. Bart dárek koupí, ale Líza se rozhodne vyrobit jej sama. Ovšem Homer její úsilí vůbec neocení, ba naopak. Líza je nejdřív smutná, ale pak se rozhodne upoutat na sebe pozornost tím, že se stane chuligánkou. Ale když se Homer rozhodne kandidovat na starostu, Líza se nabídne, že mu pomůže.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Simpsonovi sedí na gauči. Když se kamera oddálí, vidíme, že jsou uzavřeni v jakémsi skleníku a jsou součástí ZOO na mimozemské planetě.
Jiný popis: Líza vyrobí Homerovi ke Dni otců knihu s obrázky. Homer její snahu vůbec neocení a v Líze to probudí vlnu nevole k mužům. Ve škole napadne ředitele Skinnera a udělá nepořádek. Školní psychiatr její chování odůvodní tak, že má v otci špatný příklad. Homer se pokusí situaci napravit tím, že začne pracovat ve škole. Jenže tam všechno spíš zkazí. Jednou ale přijde jeho chvíle a dojde to dokonce tak daleko, že bude kandidovat na starostu.
Obrázky:

5/17 Návrat nezdárného syna

15. července 2009 v 19:14
Oficiální název: Marge's Son Poisoning
Popis: Marge má velké plány - chce mít dvojkolo, chce navštívit Svatou zemi, naučit se stahovat z netu, neměnit účes a ochutnat špaldový chleba. Hned ten první vzápětí uskuteční - koupí si dvojkolo. Ovšem nikdo s ní na něm nechce jezdit. Homer má jiné "povinnosti", ale nakonec Marge najde spojence, na kterého ani nepomyslela…
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Simpsonovi si sednou na gauč, tomu ale najednou narostou zuby a pokusí se je sníst. Simpsonovi utečou na ulici, kde křesla, gauče a stoly honí své majitele. Sherri a Terri jsou spolknuty jejich sedačkou, Eddie a Lou jsou v jejich policejním autě napadeni sedačkami, profesor Frink má problém s jeho gaučem budoucnosti, který po něm střílí a Vočko v hospodě bojuje s barovým nábytkem nabitou puškou. Homer utíká po ulici a nakonec se schová v budově s nápisem "Svět gaučů", kde na něj zaútočí lavina gaučů.
Jiný popis: Poté, co si Marge koupí dvojkolo, sblíží se se svým synem Bartem. Jezdí spolu do cukrárny, kde si dopřávají sladkosti a čaj. Tráví spolu spoustu času. Vše vypadá idylicky do té doby, než se Bartovi začnou děti vysmívat, že je maminčin mazánek. Bart to chce změnit a při výbuchu zlosti svou matku ranní. Uvědomí si to a chce to napravit, takže se snaží být dobrým synem. Jenže Marge tohle přece jen nechce…
Obrázky:

4/17 Speciální čarodějnický díl XVI

12. července 2009 v 18:38
Oficiální název: Treehouse of Horror XVI
Popis: Jako již tradičně, speciální čarodějnický díl je rozčleněn do tří strhujících příběhů, při jejichž sledování se vám budou ježit vlasy hrůzou… V prvním příběhu Bártrobot je nahrazen těžko ovladatelný Bárt slušně vychovaným roboťátkem, v dalším příběhu pozval pan Montgomery Burns několik lidiček ze Springfieldu na lov. Ovšem radost pozvaných se zanedlouho zkalila - nelovila se totiž zvěř… Třetí příběh nás zavede na Springfieldskou halloweenskou party.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:

Jiný popis:

Bártrobot - Bart spadne z velké výšky a zůstává v nemocnici v kómatu. Jeho rodina si mezitím místo něj pořídí robota. Když se Bart probere a jde domů, zjistí to a není touto zprávou nadšený. Místo toho chce svého bratra zničit.
Nejtlustší vyhrává - Montgomery Bursn pozve mnoho lidí ze Springfieldu na lov. Zapomene jim ale říct, že lovenou zvěří budou oni.
Kostým na tělo - Halloweenská party se zvrtne, když čarodějnice zakleje celé město a nechá jeho obyvatele navždy v jejich kostýmech.
Obrázky:

3/17 Milhouse z písku a mlhy

12. července 2009 v 18:27
Oficiální název: Milhouse of Sand and Fog
Popis: Maggie dostala plané neštovice. Ale koneckonců i na tom by Homer mohl vydělat. Vzhledem k tomu, že neštovice jsou v dospělém věku nebezpečné, a dokonce se někde pořádají i neštovicové večírky, aby děti ochořely v pravý čas, rozhodne se Homer také takový zorganizovat. Ale kdo s čím zachází, tím také schází…
Zajímavosti:

Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:
Simpsonovi si sednou na gauč, když najednou se na obrazovce objeví menu - Smazat nahrávku. Po potvrzení této volby obraz zmizí.
Jiný popis: Maggie dostane neštovice a tak se u Simpsonů pořádá neštovicový večírek pro děti ze sousedství. Shodou okolností se na party setkají Milhousovi rodiče a opět to mezi nimi zajiskří. Vrátí se k sobě, z čehož je Milhouse nejdřív nadšený. Když ale zjistí, že nemá veškerou pozornost rodičů, kteří se kdysi prali o jeho lásku, chce je od sebe rozdělit. Pomoci mu v tom má Bart. A jak to tak bývá - plán dopadne jinak, než se čekalo…
Obrázky:
 
 

Reklama