Březen 2009

Na nákupu s Jordanem

29. března 2009 v 17:30 Out

Dům Christiny

29. března 2009 v 10:15 Reports→
Kde: Hollywood Hills
Za kolik: 8 milionů $
Výbava:pěti ložnic, sedm koupelen a obřímobývák s kr­bem, dva bazény, vybavená tělocvična, lázně
Pozemek:5 411 m2
Obývák
↑Ložnice
↑Jídelna

Photos 1.8

28. března 2009 v 18:04 Kate Winslet

Africa Rising Festival

28. března 2009 v 17:58 OutDior Cruise 2009

28. března 2009 v 17:45 Out

Akce Back to Basics DVD

28. března 2009 v 17:43 Out


Odchod z Hamasaku

28. března 2009 v 12:29 Out

Art Osteria Mozza

28. března 2009 v 12:27 Out


Photoshoot 17.5

28. března 2009 v 12:20 Photoshoot


Photoshoot 17.4

28. března 2009 v 12:19 Photoshoot

4/13 Zamilovaný Burns

27. března 2009 v 17:58 13.série
Oficiální název: A Hunka Hunka Burns in Love
Popis: Štěstíčko v čínském pečivu předpoví Burnsovi, že najde svou velkou lásku. Což se i stane a Burns se dočista zblázní. Udržovat krok s mladou přítelkyní mu pomáhá - kdo jiný - Homer Simpson.
Zajímavosti:

Hláška na tabuli: Legrace se nedá měřit. "Fun does not have a size."
Gaučová scéna:
Simpsonovi si vrtají v podlaze tunely ke gauči jako by chtěli uprchnout z vězení. Pak jsou osvětleni hledajícím světlem, až je najde, jak sedí na gauči.
Jiný popis: Burns najde ve štěstíčku lísteček, že ve vlajkový den najde svou pravou lásku. Vyráží tedy na lov. A opravdu - potká krásnu a mladou ženu, která se nechá pozvat na rande. Protože pan Burns je ale příliš starý, bere si na výpomoc Homera.
Obrázky:

3/13 Homer barmanem

27. března 2009 v 17:52 13.série
Oficiální název: Homer the Moe
Popis: V této epizodě se otřese v základech jedna z jistot seriálu - Vočkova hospoda. Ve snaze přilákat větší a lukrativnější klientelu Vočko inovuje - a známá parta štamgastů v čele s Homerem musí jednat, nechce-li zůstat na suchu.
Zajímavosti:
V tomto díle si zahrála skupina REM.
Hláška na tabuli: Krknutí do zkumavky není vědecký projekt. "A burp in a jar is not a science project."
Gaučová scéna:
Simpsonovi jsou oblečení jako tým na americký fotbal. Naskáčou na sebe kvůli míči, který nakonec kořistí Maggie a vítězně ho zvedne nad hlavu.
Jiný popis: Vočko začíná být poněkud nervózní a práce barmana už ho nenaplňuje tolik jako dřív. Rozhodne se tedy vrátit zpátky na univerzitu, kde se na barmana učil. Hospodu zatím nechává v rukou Homera. Toho podnikání v hospodě baví. Když se však Vočko vrátí zpátky, má plán na rekonstrukci hospody v klub pro snoby.
Obrázky:

2/13 Rodičovské pouto

27. března 2009 v 17:46 13.série
Oficiální název: The Parent Rap
Popis: Bartovy klukoviny přivedou Simpsonovy až před soud pro mladistvé. Cestou k nápravě má být těsnější pouto mezi rodičem a dítětem, a to doslova. Homer a Bart, z rozhodnutí soudu připoutáni k sobě, jsou tak nuceni trávit dny i noci spolu…
Zajímavosti:

Hláška na tabuli: Tyhle hlášky už nikdo nečte. "Nobody reads these anymore."
Gaučová scéna:
Simpsonovi jsou na člunu. Skočí dolů do vody a v další chvíli se octnou na gauči celí mokří. Homer ovladačem vypne televizi.
Jiný popis: Bart a Milhouse si vypůjčí policejní auto. Jenže šerif je načape a pošle je před soud pro mladistvé. Nynější soudce si bere dovolenou a přichází krutá a tvrdá soudkyně. Ta vidí problém kriminality mládeže v přístupu rodičů. Rozhodne se tedy pro trest vzájemného připoutání. Bart a Homer dostanou želízka, tráví spolu celé dny i noci. V rodině začínají vznikat problémy…
Obrázky:

1/13 Speciální čarodějnický díl XII.

27. března 2009 v 17:40 13.série
Oficiální název: Treehouse of Horror XII
Popis: Ve třech epizodách čelí Homer smůle, a tentokrát vskutku osudové - on i jeho blízcí jsou prokleti vědmou; Simpsonovi se musí vypořádat s agresivním domem-počítačem; a Bart s Lízou navštěvují čarodějnickou školu…
Zajímavosti:
Ve třetí epizodě se objeví i Harry Potter.
Hláška na tabuli:
Gaučová scéna:

Jiný popis: Úvodní epizoda, i když trochu mimosezónní, patří tradičně k bonbónkům každé řady: Speciální čarodějnický díl. V jeho třech částech čelí Homer smůle tentokrát vskutku osudové - on i jeho blízcí jsou prokleti vědmou. Simpsonovi se musí vypořádat s agresivním domem-počítačem a Bart s Lízou navštěvují čarodějnickou školu…
Obrázky:

21/12 Tulácké báchorky

25. března 2009 v 19:02 12.série
Oficiální název: Tulácké báchorky
Popis: Lakota opět zvítězila, a tak Simpsonovi cestují načerno v nákladním vagonu. Spolu s nimi se zadarmo veze i tulák, který jim pro ukrácení chvíle vypráví příběhy…
Zajímavosti:

Hláška na tabuli: Nemá mi být jedna-dvacet let. "I should not be twenty-one by now"
Gaučová scéna:
Obývák je přeměněn na nádraží. Simpsonovi sedí na lavičce a čekají na vlak. Když přijede, nastoupí a odjedou.
Jiný popis: Tulák, cestující ve vlaku, ve kterém se zrovna Simpsonovi vydávají na výlet, rodince povypráví 3 americké příběhy z dávných časů. V prvním se vypráví o velikém Paulu Bunyanovi, který zachrání lidstvo před pohromou, druhý o Connie Appleseed, která lidstvu ukázala chuť jablka a třetí o Tomu Sawyerovi a Huckleberry Finnovi a jejich dobrodružství.
Obrázky:

20/12 Homerem zapomenuté děti

25. března 2009 v 18:58 12.série
Oficiální název: Children of a Lesser Clod
Popis: Homer musí zůstat dva týdny doma, protože má natržené vazy v koleně. Jímá ho z toho hrůza, neboť se příšerně nudí, a tak se rozhodne, že si hlídáním dětí zpestří svůj denní program. V domě Simpsonových tedy začíná fungovat Dětské centrum strýčka Homera…
Zajímavosti:

Hláška na tabuli: Dnes není den Mothry. "Today is not Mothra's Day"
Gaučová scéna:
Simpsonovi jsou panáci, kteří se používají při nárazových testech u aut. Gauč s nimi naráží do televize a vrací se zpět. Homerova hlava spadne jako při zlomeném vazu.
Jiný popis: Homera čeká nemocenská, protože má natržené vazy v koleni. Nudí se, a proto neodmítne hlídání dětí Neda. Děti jsou u něj spokojené, Homera navíc hlídání baví a tak se rozhodne založit Dětské centrum strýčka Homera. Problém nastává, když Líza a Bart začínají žárlit, protože jich si nevšímá.
Obrázky: