Srpen 2008

Lounge Night Club

31. srpna 2008 v 20:05 Out

Lotta módní show

31. srpna 2008 v 20:01 Out


Joseph Nights Club

31. srpna 2008 v 19:51 Out


Stripped Japonsko

31. srpna 2008 v 19:41 Out

Misc interview

31. srpna 2008 v 19:40 Out

Memories

31. srpna 2008 v 19:31 →Na téma←

Winter

31. srpna 2008 v 10:59 →Na téma←

Summer

31. srpna 2008 v 10:49 →Na téma←

Egg

31. srpna 2008 v 10:31 →Na téma←

Spring

31. srpna 2008 v 10:25 →Na téma←

Hranice smrti

30. srpna 2008 v 19:00 Horory
Popis:Parta zlodějů prchá s ukradenými penězi přes hranice. Na chvíli zakotví ve starém hostinci, kde narazí na podivínského chlapíka a jeho rodinu, která se zde skrývá. Z obyvatel zapadlé putyky se vyklubou fanatičtí neonacisté se sklony ke kanibalismu. Strhne se neuvěřitelný souboj, ve kterém jde o krk. Začíná boj na život a na smrt!
Fotky:
Můj názor: No dělají z toho bůhví co, i fotky vypadají celkem zajímavě- ale jinak...Až na litry krve je ten film úplná blbost a já jsem se spíš smála než bála...

Hory mají oči 2

30. srpna 2008 v 18:52 Horory
Popis:Jednotka vojáků Národní gardy má namířeno na základnu v Novém Mexiku, kam mají v rámci rutinní mise přivézt vybavení pro skupinu jaderných vědců. Když však na odlehlé výzkumné pracoviště přijedou, najdou jej zcela opuštěné.
Pak ale zachytí tísňový signál ze vzdálených hor a rozhodnou se vydat do kopců na záchrannou výpravu, protože si myslí, že by se tam mohli ukrývat pohřešovaní vědci - netuší však, že kráčejí přímo do náruče lidožravých mutantů, jejichž vražednému běsnění kdysi podlehla rodina Carterových. A tentokrát je hrozba ještě děsivější. Patriarcha mutantů Papa Hades má v plánu nechat naživu všechny chycené ženy, aby svému kmeni zajistil přežití. Skupina vojáků, jejímiž členy jsou i ženy, se musí pevně semknout, aby dokázala obstát v boji proti nepříteli, který je odhodlaný nedat vetřelcům sebemenší šanci.
Fotky:
Můj názor: Stylová hororová dvojka...Tvůrci opět krutostí nešetřili, vymysleli spoustu "bolavých kousků"...Ale dobrej film, dobrej horor;)

Hory mají oči

30. srpna 2008 v 18:49 Horory
Popis:Všechno začíná typicky nepovedeným rodinným výletem. Clevelandskému policejnímu detektivovi "Big Bobovi" Carterovi se blíží výročí svatby s jeho upovídanou ženou Ethel V rámci oslavy tohoto jubilea se rozhodne vzít svou rozvětvenou rodinu na výlet do Kalifornie a doufá, že společné chvíle trochu napraví vztahy mezi jejími členy. Jeho nadšení však nikdo nesdílí. Nejstarší dcera Lynn má obavy o bezpečí a pohodlí svého dítěte a její manžel, přívětivý Doug se děsí setkání se svým tchánem, která obvykle vyústí v nepříjemný konflikt. Dospívající dcera Brendanení příliš nadšena z představy, že by měla kvůli utužování rodinných vztahů opustit své přátele, a největší starostí jejího bratra Bobbyho je, aby si mohl hrát s jejich dvěma psy.
Nakonec se ale celá tahle rozklížená skupina úspěšně vydá na cestu, jenže pak ale otec Bob učiní nejhorší rozhodnutí ve svém životě - vezme to zkratkou. Celá Carterova rodina se najednou ocitá uprostřed rozlehlé pouště, kde není ani stopy po jakékoliv formě života. Když se navíc jejich vozidlo nečekaně porouchá, zůstanou v kritické situaci. Během jejich boje o přežití ve vyprahlé pustině se však objeví daleko větší nebezpečí - Carterovi si uvědomí, že nejsou tak sami, jak se ze začátku zdálo. V kopcích obklopujících poušť se nachází další skupina přeživších: zmutovaní, vyhládlí a krvežízniví potomci horníků, kteří zůstali v oblasti v době, kdy byla vystavena radioaktivitě v důsledku jaderných testů. Pokud chtějí mít aspoň naději, že přežijí, musí se Carterovi semknout a pokusit se divokým zrůdám, které se při lovu své kořisti nezastaví před ničím, postavit.
Fotky:
Můj názor: Tenhle film je fakt docela krutej...Krev tam teče proudem, filmaři si s citlivostí rozhodně moc práce nedali, ale tak je to horor...A u tohohle se člověk aspoň párkrát lekne ;)

Hladová noc

30. srpna 2008 v 18:41 Horory
Popis:Pohodová cesta na svatbu sestry přes kontinent se naráz stane pro nájemného řidiče Seana prokletým výletem, když zastaví stopaři Nickovi, který sleduje skupinu upírů. Na cestě potkají ženu, která potřebuje pomoc, zastaví a Sean se stane dalším napadeným. Všichni tři se nyní musí vzepřít času, najít a zabít původce viru - staletí starého upíra s nadlidskou silou a velkou touhou po krvi ... Sean bojuje s časem, aby zabránil osudu, kdy se z něj po infikování virem po zbytek života může stát krvežíznivý upír .Adrenalin Vám zaručeně stoupne při sledování tohoto thrilleru, natočeného v tradici hororů "Ztracení chlapci" a "Upírů Johna Carpentera".
Fotky:
Můj názor: No tenhle "horor" byl teda pěkně béčkovej...Ne že by byl špatnej příběh, ale člověk se u toho vůbec nebojí, spíš nudí...

Hellboy

30. srpna 2008 v 18:37 Mix
Popis:Hellboy byl během druhé světové války přivolán na Zemi šíleným Grigori Rasputinem, aby se stal poslem apokalypsy. Ze spárů nebezpečného zločince jej však zachránil zakladatel tajného Úřadu pro výzkum paranormálních jevů (Ú.V.P.J.) profesor Broom , který jej poté vychoval jako svého vlastního syna a pomohl mu rozvinout jeho výjimečné schopnosti. Hellboy se navzdory svému temnému původu zařadil k bojovníkům na straně dobra.
V Ú.V.P.J. se Hellboy stal součástí zvláštní rodiny, do níž kromě něj a Brooma patří také telepatický "mořský muž" Abe Sapien a půvabná Liz Sherman , která disponuje schopností pyrokineze. Všichni dohromady tvoří hlavní obrannou linii před Rasputinem, který chce získat Hellboye zpět do své moci a využít jeho sil, aby mohl rozpoutat armageddon.
Fotky:
Můj popis: Abych pravdu řekla, když film začal zdál se nudný..Ale když se rozjel - to už bylo o něčem jiném..;) Proto - vydržte aspoň do půlky :-D

Harry potter a vězeň z Azkabanu

30. srpna 2008 v 18:33 Mix
Popis:Třináctiletý Harry Potter znovu nerad tráví své další prázdniny u rodiny Dursleyových, letos navíc se zlou tetou Marge. I přes přísný zákaz používání kouzel jí Harry promění v obrovský balón a v noci uteče záchranným autobusem do hospody Děravý kotel. Zde se setká s ministrem kouzel Korneliem Popletalem, který ho překvapivě za jeho provinění nepotrestá. Je to proto, že z vězení v Azkabanu uprchl nebezpečný čaroděj Sirius Černý, který podle legend přivedl lorda Voldemorta k Harryho rodičům a je tak zodpovědný za jejich smrt. Nyní Voldemort usiluje také o zabití Harryho. A aby nebyl všem hrůzám konec, hostí Bradavická škola hrozivé azkabanské stráže, zvané mozkomoři. Ti mají za úkol ochraňovatt Harryho a další studenty před černým čarodějem. Střetnutí mezi Harrym a záhadným vězněm Siriem Černým se zdá být nevyhnutelné. Harry Potter bude potřebovat veškerou možnou kuráž, kouzla a podporu, aby dokázal odhalit pravdu a vazby na tajemnou minulost …
Fotky:
Můj názor: Jen bych se opakovala - všechny filmy o Harrmy jsou dobrý a mají co říct ;)

Harry Potter a tajemná komnata

30. srpna 2008 v 18:30 Mix
Popis:Harry Potter stráví krásný konec prázdnin s rodinou svého nejlepšího přítele Rona Weasleyho a náladu mu nezkazí, ani když se na Příčné ulici seznámí s novým učitelem obrany proti černé magii - samolibým Zlatoslavem Lockhartem. Spolu s Ronem a Hermionou se po prázdninách vrátí do kouzelnické školy v Bradavicích a nemá ani ponětí o tom, že mu hrozí smrtelné nebezpečí. Začínají se tam totiž dít prapodivné věci, při kterých tuhne krev v žilách a nikdo z žáků netuší, že pradávná legenda se stala skutečností. Tajemná komnata se znovu otevřela …
Fotky:
Můj názor:Á Harry Potter 2 - rozhodně to byl v pohodě film, líbil se mi další novej originální příběh s Uršulou z WC :D Všeobecně chválím, je to rozhodně dobrej film...

Harry Potter a Kámen mudrců

30. srpna 2008 v 18:24 Mix
Popis:Harry dostává dopis napsaný zeleným inkoustem, který přinese vzácná sova. Podivuhodný dopis obsahuje pozvání, aby opustil lidský svět a nastoupil jako žák Školy čar a kouzel v Bradavicích. Obr Hagrid pomůže Harrymu Potterovi obstarat kouzelnické pomůcky, které bude potřebovat, a Harry se může vydat na londýnské nádraží King´s Cross, aby našel nástupiště 9 a 3/4 a odcestoval do Bradavic. Ve vlaku se potká s dalšími prvňáky Hermionou a Ronem, kteří se stanou jeho přáteli. Začíná příběh, který si nedokázali představit ani ve svých nejsmělejších snech!
Fotky:
Můj názor: Harry Potter...mmm docela dost dobrá moderní pohádka :) Knížky jsou taky super a filmy mají rozhodně co do sebe....Originální myšlenka;)