Červen 2008

8. Shard At Work

29. června 2008 v 20:50 →Happy tree friends←

ODKAZ -kdyby video nefachalo

7. Blind date

29. června 2008 v 20:49 →Happy tree friends←

ODKAZ - kdyby video nefachalo

6.Snip Snip Hooray!

29. června 2008 v 19:59 →Happy tree friends←

ODKAZ - kdyby náhodou video nefachalo

-Love-

29. června 2008 v 19:47 →Love←

Úžasňákovi

29. června 2008 v 19:13 Kreslený filmíky
Popis:Bob Parr kdysi býval jedním z největších světových supehrdinů - pod pseudonymem Pan Úžasňák každý den zachraňoval životy a sváděl boje se zlými padouchy. Nyní však pracuje jako likvidátor škod v pojišťovně a jediné souboje, které svádí, jsou s časem a vzrůstající nadváhou. Když jej (spolu se všemi ostatními legendárními bojovníky proti zločinu) před patnácti lety donutil sled nešťastných omylů a pošetilých soudních sporů pověsit superoblek na hřebík, přijal i se svou ženou Helen (Paní Úžasňáková) občanskou totožnost a nyní se snaží se svými třemi dětmi žít normálním životem. Bob má ale neochvějné nutkání vrátit se do akce, k čemuž dostane příležitost v okamžiku, kdy jej tajemná zpráva povolá ke splnění přísně tajného úkolu na vzdáleném ostrově. Když Bob zjistí, že za celým tajemstvím stojí génius zločinu a jeho ďábelská pomsta, vydává se zbytek rodiny Úžasňákových na záchrannou akci, která je příslibem nevídaných soubojů důvtipu a superschopností.
Fotky:
Můj názor: Pro mě, která žere kreslený filmy, bylo vysílání Úžasňákových svátekA rozhodně nelituju, že jsem se dívala, protože tenhle počin je vážně skvělej! Další od Pixaru, kterej mě naprosto dostal...Humor, akce atd. atd - prostě se jukněte sami ;)

Skillet

29. června 2008 v 19:08 →Music←
Skillet...
tahle skupina má strašně moc do sebe a jejich písničky se mě hlavně texty dost dotýkaj. Rocková skupinka jak s vyřvávacíma songama, tak pomalejšíma baladkama...
Last nightjedna z těch rychlejších, s krásným textem a skvělou hudbou...
Say Goodbyeúžasná, skvělá baladka...Nejdřív se mnou nedělala nic, ale po dalším poslechu a po přečtení textu...Prostě dokonalá písnička
The Older I getjsou písničky, který ve vás něco vyvolávaj, ani nevíte proč...A to je přesně tenhle případ...Pro mě úžasná písnička, i když na první pohled možná obyčejná...
Comatosehodně zvláštní song...Zajímavej text, pouštím si jí když potřebuju inspiraci třeba pro psaní :)
Looking for Angelsnejlepší písnička, prostě absolutně dokonalá!!Ten výbornej text, co vás nutí přemýšlet...To poselství, ta skvělá hudba a skvělej projev...Tenhle song beru jako hodně velkou inspiraci!!

Gothika

22. června 2008 v 18:23 Horory
Popis:Skvělá a uznávaná psycholožka Dr. Miranda Grey je expertkou na posuzování toho, co je racionální. Co je logické. Co nezachází za hranice příčetnosti.
Pod vedením svého manžela , vedoucího oddělení psychiatrie Woodwardské ženské věznice, léčí nebezpečně psychicky narušené pacientky, mezi které patří i Chloe - charismatická vražedkyně, jejíž svědectví o satanistickém mučení jsou uvážlivou doktorkou považovány za pouhý výplod paranoidní mysli.
Po setkání s tajemnou dívkou se však její spokojené manželství a vyrovnaný život změní v nejhorší noční můru. Když se Miranda probudí po hrůzné autonehodě, se zděšením zjistí, že její manžel byl zavražděn a všechny stopy směřují právě k ní. Zatímco se snaží přijít na to, za jakých okolností by vůbec mohla spáchat podobně brutální a otřesný čin vůči člověku, kterého milovala a obdivovala, ocitá se uvězněná ve Woodwardu mezi svými bývalými pacientkami.
Chování doktorky, která si z osudné noci pamatuje pouze několik nejasných vizí tajemné dívky, se postupem času stává čím dál tím více nevyzpytatelným. Zoufalá snaha, s níž se pokouší dokázat svou nevinu, je jejím bývalým spolupracovníkem Dr. Pete Grahamem ,který je soucitný, avšak zároveň velmi skeptický, vnímána jako začátek sestupu do hlubin šílenství. Miranda postupně začíná věřit, že se jí zmocnily nadpřirozené síly, které jsou odhodlány se pomstít i za cenu toho, že ji připraví o rozum. Zatímco ji Chloe stahuje do svého osobního pekla, musí Miranda zjistit, zda skutečně směruje k branám šílenství… nebo pouze blíže k pravdě.
Fotky:
Můj názor: Tohle byl skvělej fiml, úplně maximálně zajímavej :)Měl skvělou zápletku, strhující konec - prostě fakt film na úrovni...i když jak pro koho no ;)

Můj auťák brouk

22. června 2008 v 18:18 Oblíbený filmy
Popis:Maggie Peyton jejíž rodina se už po tři generace věnuje účasti v automobilových závodech NASCAR, má závodění v krvi. Díky svému otci Rayovi který se ji snaží přehnaně chránit před veškerým nebezpečím, jsou však všechny její snahy o kariéru špičkové závodnice odsouzeny k nezdaru. Ray jí nabídne jako odměnu za úspěšné dokončení univerzitního studia auto, ale místo do obchodu zamíří na vrakoviště. Maggie se zamlouvá starý Nissan, ale zdá se, že o její pozornost usiluje také jistý zrezivělý Volkswagen Brouk, se kterým - ke svému nemalému překvapení - nakonec skládku opustí. Jak se brzy ukáže, starý Brouk jménem Herbie není jen obyčejný kus rezavé karoserie s motorem, ale kouzelné auto, které Maggie pomůže splnit její velké sny.
Fotky:
Můj názor: Vážně skvělej film tohle!! Vtipnej a zároveň trošku romantickej, hoodne vtipnej a navíc - o splnění snů :) Jo a ještě bonusek - brouček, kterej je naprosto dokonalej :)

Velbloud

20. června 2008 v 17:03 Savcip

Sunglasses

19. června 2008 v 20:18 →Na téma←

Railway

19. června 2008 v 20:05 →Na téma←

Muchomůrka

19. června 2008 v 19:54 →Na téma←

Church

19. června 2008 v 19:37 →Na téma←


Field

18. června 2008 v 18:56 →Na téma←

Meadow

18. června 2008 v 18:50 →Na téma←

Těhulky :)

18. června 2008 v 18:42 →Na téma←

Mother

18. června 2008 v 18:32 →Na téma←

Protivný sprostý holky

14. června 2008 v 10:42 Komedie
Popis:
"Nebudeš o nic štíhlejší, když o někom řekneš, že je tlustý.
Nestaneš se chytřejší, když někomu řekneš, že je hloupý.
A měla bys přestat nadávat jiným do děvek a kurev,
tak jenom umožníš ostatním, aby to říkali o tobě."

Z projevu učitelky matematiky paní Norburyové ke shromáždění studentů

Film PROTIVNÝ SPROSTÝ HOLKY ilustruje situaci, které musí čelit dívky na jakékoli střední škole. Je to příběh Cady Heronové, nepopsané čisté duše, která poprvé vkročí na půdu střední školy v malém městečku poblíž Chicaga v Illinois. Žila s rodiči v Africe a nemá vůbec představu o tom, jak divoké vztahy mohou panovat v tzv. civilizované společnosti, až zkříží cestu s nejprohnanější představitelkou této společnosti, hvězdou školy, Reginou Georgeovou. Ta je právě na této střední škole absolutní a suverénní vládkyní.

Cady ovšem cestu Regině nejen zkříží, ale doslova ji vytočí, když se zamiluje do jejího bývalého přítele Aarona Samuelse. Regina na to hodlá odpovědět po svém a předstírá, že má Aarona stále ráda ,a tak mu brání, aby se stýkal s Cady. Přitom se ale tváří, jako by Cady byla její nejlepší přítelkyní. Neexistuje jiná možnost, než se této hře přizpůsobit. A tak se dívčí svět této školy stává stále více bojištěm, v němž dominuje zloba a touha po moci a obdivu.
Fotky:
Můj názor: Nejdřív jsem tomuhle filmu nějak nemohla přijít na chuť, ale nakonec musím říct že se mi docela líbí ;)

Zpověď královny střední školy

14. června 2008 v 10:35 Komedie
Popis:Lola žije s rodiči v New Yorku a miluje jeho rušný život. Nečekaně se však musí s rodinou přestěhovat a vyměnit centrum veškerého dění za kulturní pustinu na předměstí v New Jersey. Její životní plány se začínají hroutit. Když ale něco opravdu chcete, dokážete překonat i největší překážky. A tak i Lola dělá všechno pro to, aby si splnila svůj sen a stala se opravdovou hvězdou! Nenechte si ujít příběh, který je nabitý skvělou hudbou, tancem i napětím...
Fotky:
Můj názor: Romantická komedie o tom, že i ty nejbláznivější sny se můžou splnit...Tenhle film se mi dost líbil...