Duben 2008

Lifehouse - Storm

27. dubna 2008 v 10:26 →Music←

Text:
How long have I been in this storm?
So overwhelmed by the ocean's shapeless form
Water's getting harder to tread
With these waves crashing over my head

If I could just see you
Everything would be all right
If I'd see you
This darkness would turn to light

And I will walk on water
And you will catch me if I fall
And I will get lost into your eyes
I know everything will be alright
I know everything is alright

I know you didn't bring me out here to drown
So why am I ten feet under and upside down
Barely surviving has become my purpose
Because I'm so used to living underneath the surface

If I could just see you
Everything would be all right
If i'd see you
This darkness would turn to light

And I will walk on water
And you will catch me if I fall
And I know everything will be alright
I know everything will be alright


Tulipán

27. dubna 2008 v 10:05 →Na téma←
Naprosto úžasnej. . ♥

Kornoutek

26. dubna 2008 v 19:33 →Na téma←

Airport

26. dubna 2008 v 19:21 →Na téma←

Phone box

26. dubna 2008 v 19:12 →Na téma←

50x a stále poprvé

20. dubna 2008 v 19:03 Komedie
Popis:Ošetřovatel arktických vodních zvířat Henry Roth (Adam Sandler) má svou budoucnost důkladně naplánovanou. Ve chvílích, kdy zrovna nepečuje o mořská zvířata v havajském Sea Life parku, láme srdce turistek a pokouší se navázat krátkodobou romanci. Dlouhodobý vztah u něj nepřipadá v úvahu - zhatil by jeho dlouholetý sen o výpravě na Aljašku, kde chce zkoumat podmořský život mrožů. Když se konečně přiblíží možnost, že by se Henryho sen stal skutečností, dojde během zkušební jízdy jeho škuneru k nečekané nehodě. Osud jej pak zavede do místní kavárny Hukilau, kde se setkává nejen s podezřívavými pohledy hostů, ale také s mladou a krásnou Lucy Whitmore (Drew Barrymore), jejíž šarm mu ihned učaruje.
Henry neodolá čerstvé vzpomínce na Lucy a její metodický způsob rozpitvání oplatek, ze kterých před jeho udiveným zrakem postavila dokonalý model vigvamu, a následující den navštíví kavárnu znovu. Lucy opět sedí sama se svými oplatkami, ze kterých tentokrát skládá velmi dekorativní srub. Když se jí u obdivuhodné vaflové stavby nedaří upevnit dveře, Henry vycítí svou příležitost, popadne párátko a problém elegantně vyřeší.
Henry se dá s Lucy do řeči a během zajímavé konverzace o oplatkách a mořských savcích v ní začíná nacházet stále větší zalíbení. Poruší své vlastní pravidlo o seznamování s místními děvčaty a domluví si s Lucy další schůzku. Když ale následující den dorazí a odvolává se na předchozí setkání, Lucy jej považuje za blázna a zavolá pomoc.
Lucy nemá ani nejmenší ponětí, kdo Henry je. A Henry si pomalu uvědomuje, že pokud bude chtít získat její přízeň, bude muset bojovat o její srdce každý den znovu až do konce života…
Fotky:
Můj názor: No komedie co má něco do sebe :) Je tam určitě hodně vtipnejch situací + špetka romantiky. . .taky pěknej filmík :)

Trója

20. dubna 2008 v 18:57 Oblíbený filmy
Popis:Roku 1193 před Kristem unesl Trojský princ Paris (Orlando Bloom) ženu Spartského krále Menelaose, krásnou Helenu (Diane Kruger). Králův hněv vyústil v desetiletou válku mezi nejsilnějším z řeckých měst a Trojany. Střetli se v ní největší antičtí hrdinové Sparty v čele s Achilesem (Brad Pitt) a Troji, vedení Hectorem (Eric Bana), nejstarším synem krále Priama. Její vyústění patří k největším příběhům všech dob …
Fotky:
Můj názor:I když jinak historický filmy moc nemusím, tak musím říct že Trója mě opravdu zaujala a líbila se mi. I dějově... Nejvíc mě ale zaujal Hector - typickej klaďák no...I když jak se to vezme ;)

Wimbledon

20. dubna 2008 v 18:50 Romantický
Popis:Sladká i komická romance se odehrává na tenisovém kurtu během turnaje ve Wimbledonu. Peter Colt (Bettany) byl spíš smolař, ale štěstí se na něho konečně usměje a přinese mu úspěch na kurtu i v osobním životě. I když je na tenisovém žebříčku někde úplně vzadu, podaří se mu získat divokou kartu, která mu umožní zúčastnit se prestižního wimbledonského turnaje. Zde se seznámí s americkou tenisovou hvězdou Lizzie Bradburyovou (Kirsten Dunst) a zamiluje se do ní. Nenadálé štěstí v lásce i úspěchy na kurtu mu dodají elán a Peter se propracovává v turnaji na přední místo, až už se ocitá blízko splnění svého životního snu - bojovat o nejvyšší titul v turnaji - pokud ho jeho štěstí neopustí.
Fotky:
Můj názor: Bezvadnej film tohle . .krásná romantická komedie s happy endem jak má být :) Prostě žerůůů. . .

Narozeniny (Holky z internátu)

19. dubna 2008 v 18:36 →Knížky←
DĚJ:
Pátá kniha je opět plná žhavých zápletek. Tentokrát je Pat a Isabela ve 4. ročníku. Jsou tu další nové dívky: neteř prof. francoužtiny Mamzelle - Claudine, dcera nové hospodářky Eilleen a rozmazlený snob Angela. Francouzska Claudine se stane oblíbená, i když nemá - jak děvčata říkají - smysl pro čest. Díky ní prožívají učitelé opravdu "horké chvilky", ale to, co vyvedla při půlnočním pikniku 4. ročníku, všem vyrazilo dech: zamkla hospodářku ve skladišti se sportovními pomůckami. Ta byla hledat Eillen. To vyvolalo velký rozruch. Claudine se ale přiznala a projevila tak svůj "smysl pro čest". Později se zjistilo, že někdo ukradl hospodářce peníze. Po všech konfliktech se přiznala její dcera Eillen, která chtěla pomoct bratrovi Eddiemu. Ten totiž přišel o práci. Matku to změnilo k lepšímu a odpustila jim. Vše dobře dopadlo.
Moje hodnocení:95%

5.What Are You Wading For

19. dubna 2008 v 18:32 →Happy tree friends←

ODKAZ - kdyby video nefachalo

4.Pitchin' Impossible

19. dubna 2008 v 18:30 →Happy tree friends←

ODKAZ - kdyby video nefachalo

Milagros

14. dubna 2008 v 18:45 →Knížky←
DĚJ:
Raquel Echevarriová se vdává! Měla by to být nejšťastnější chvíle jejího života. Den, na který se nezapomíná. Stačí však tak málo, aby se dlouhoočekávaný den proměnil v děsivou noční můru. Všichni byli vyvražděni. Všichni, až na spanilou nevěstu a jejího malého synovce José Antonia. Masakr nechala nařídit mocná Lucrecia de La Torre, aby tak získala vlastnictví firmy Mistral. Zničená Raquel, která byla ve svatební den znásilněna a málem zavražděna, přísahá i s chlapečkem, že se rodině de La Torre jednou pomstí. Poté prchají z města v naději, že tak uniknou další vlně Lucreciina krvelačného běsnění. Mezitím se v Limě Lucreciin bratr Rafael dozví od své milenky, služebné Chacity, co jeho sestra nakázala udělat. Rafael je zoufalý, že tomu nedokázal zabránit. V té době mu Chacita oznámí, že čekají dítě. Rafael má strach o společenské postavení a prestiž, a tudíž ji nutí k potratu. Zhrzená Chaca utíká z vily a v klášteře se jí narodí dcerka Milagros. Ona sama při porodu umírá.
Uplynulo 20 let...
Z Mili se stala nádherná, avšak kulhající dívka, jež stále čeká na svého vysněného prince. Tím je bezpochyby mladý atraktivní José Antonio Vilson, který se vrátil i se svou tetou, aby se pomstili rodině de La Torreů. Vše jim vychází podle plánů, dokud se ale pokrevní Echevarria nezamiluje do Milagros a nevyjde najevo, že i ona patří do prokleté rodiny. Rafael umírá a svou jedinou dceru ustanovuje univerzální dědičkou pozůstalosti. Když se to José dozví, Raquel jej nutí do sňatku s ní. Má se s ní oženit a její rodinu pak snáze přivést na mizinu. Tak se i stane. Bylo by to příliš jednoduché, kdyby se vzali, José Antonio by upustil od pomsty a všichni by byli šťastni až do smrti... Kdyby ale Raquel svatbu nezinscenovala a Lucrecia se stále nesnažila nenáviděnou Milagros zavraždit. Mili se dozvídá o podvodu i o tom, co se stalo s Echevarrií. Opouští Josého a jelikož se vlastně nikdy nevzali, zasnoubí se se svým ctitelem, lékařem Martínem. Marně ji José Antonio přesvědčuje o své lásce k ní. Dívka ale neodpouští snadno a odhodlá se, že dítě, které roste v jejím lůně, bude vychovávat právě s Martínem, za něhož se co nejdříve provdá. José tedy nebude mít vůbec snadné, aby se k němu jeho milovaná vrátila. Navíc, když o Milagrosinu smrt stojí teta Raquel i Lucrecia. On musí jednat rychle, protože jinak Mili potratí a možná i zemře...
Moje hodnocení: 70%

Matka Davida S., narozeného 3. července 1959

14. dubna 2008 v 18:43 →Knížky←
DĚJ:
Tento příběh vypráví autorka jako matka drogově závislého z prostředí Nizozemí.
Lena brzy v mládí čekala dítě, syna Davida, a tak se se Simonem vzali. Postupem času měli čtyři děti a díky pracovitosti Simona si mohli dovolit krásný dům v bohaté čtvrti.
V patnácti letech přestal mít David o všechno zájem, ve škole propadal a doma se jen válel. Rodiče nevěděli, co si s ním počít, ale i přesto, když David odmítl jet na rodinnou dovolenou, nechali ho doma samotného. Po týdnu se ale vrátili díky stížnostem sousedů. Doma našli jen velký nepořádek a spoustu cizích lidí. Od té doby se David choval slušně.
I přesto se rozhodli zavolat Bernardovým rodičům. Vše totiž začalo, když se s ním David spřátelil. Když jim Benovi rodiče řekli, že Ben fetuje a s partou i kradl, byla Lena se Simonem velmi překvapeni. Lena zjistila, že má David podobné příznaky, dokonce jí začaly mizet peníze. David se jí pak sám přiznal, že bere drogy. Spolu se to snažili skrýt před Simonem.
Ale když zmizel na deset dní, vše bylo jasné i jemu. Lenu velmi překvapilo, že o tři roky mladší Julinka věděla vše o Davidových problémech. Když se David vrátil, byl na dně, prožíval horortrip. Doktor jim doporučil mladého psychiatra. Kees na to vůbec nevypadal, ale získal si důvěru všech. Simon byl zoufalý, přestal chodit do práce a vyvolával konflikty. Nakonec musel být odvezen do sanatoria a Lena zůstala se čtyřmi dětmi sama.
David opět utekl a pak byl umístěn do psychiatrické léčebny. Simon se vrátil domů a Davida navštěvovali. Když David poznal, že vyhrožováním nic nezmůže, začal hrát poslušného a převezli ho do Emiliina dvorce, odkud po dvou měsících utekl.
Lena se Simonem mu několikrát obstarávali byt, který skončil vždy v dezolátním stavu. Kolikrát se jim David nasliboval, že s tím přestane a oni mu věřili a pak na to doplatili.
Dva roky to snášela celá rodina, ale pak se malá Julka rozhodla, že se odstěhuje ke kamarádce. Simon už to začínal chápat a dělal, že David neexistuje. Za to Lena se o něj stále starala, nosila mu jídlo, peníze, šaty.
Až jednou se na Davida naštvala a zůstala celé prázdniny sama v bytě. Pak se dozvěděla o americkém Sdružení anonymních rodičů, a tak odjela na čtyři měsíce do Ameriky. Po návratu tu založila podobné sdružení, jejíž činnost ale přerušila Benova smrt.
David se ozval až za šest měsíců. Rodiče jemu a jeho dívce půjčili karavan, který skončil opět v katastrofickém stavu. Po pár měsících přišla za Lenou a Simonem Marlén, Davidova dívka, s tím, že je těhotná a že nechce být s Davidem, protože si s ním občas dá. Chce své dítě vychovat v dobrém prostředí. Proto také večer vyhodila Davida ze svého bytu.
Jednou večer měl za Simonem přijít Tom, Benův otec a u dveří se potkal s Davidem. Zavalitý Tom začal Davida bít a obviňovat ze smrti svého syna. Sousedé zavolali policii. Lena si vzala Davida domů. Ten ale řekl, že musí na pohotovost. Od té doby se nevrátil a Lena pochopila, že si šel shánět drogy.
Moje hodnocení:90%

Luz María

14. dubna 2008 v 18:37 →Knížky←
DĚJ:
Romantický příběh odehrávající se na přelomu 19. a 20. století v horské oblasti Peru i v hlavním městě Limě.
Luz María prožila prakticky celý svůj dosavadní život v horách. Její otec ji i maminku Rosu opustil. Byl prý bohatý a ženatý. Dosud byla jako divoké zvířátko. Ale nebesky krásné zvířátko. Nyní je však Rosa smrtelně nemocná a jediná naděje, která jí ještě zbyla, tkví v cestě do Limy, kde by mohla najít lék. Luz María, jíž nikdo z přátel neřekne jinak než Lucecita, se tam proto i s matkou vypraví. Krátce po příjezdu ale Rosa umírá. Před svou smrtí stačí promluvit s bývalým milencem Miguelem Mendozou a poprosí ho, aby se o jejich dceru postaral. Miguel z donucení souhlasí a přijme Lucecitu do svého domu jako služebnou. Dívka se tam necítí šťastně, a to nejen proto, že s ní paní domu nezachází hezky, ale i z toho důvodu, že se zamilovala do manžela Miguelovy dcery Angeliny, Gustava. Gustavovi Lucecita vedle jeho ochrnuté a panovačné ženy připadá jako anděl spadlý z nebe a aniž by to plánoval, vzplane k ní tou nejčistší láskou. Luz María ve strachu ze sebe i svých citů se rozhodne před zrakem pohledného, milého Gustava utéci zpět do hor. Také Gustavo odjede, aby se se svou láskou nesetkával a snadněji zapomněl. Osud tomu však chtěl tak, že se tam dva mladí milenci setkají a stráví spolu vášnivou noc, při níž je počat nový život. Druhého dne ráno děvče nevydrží výčitky svědomí a pokusí se o sebevraždu. Naštěstí přežije a oba se navrátí do Limy, aby čelili kruté realitě. Poté, co se zjistí Lucecitino těhotenství, si téměř všichni myslí, že dítě je Sergiovo, kuchařčina syna, jenž je do ní zamilován. Snaží se ji donutit ke sňatku, ovšem ona do kostela nedojede. Raději uteče...
Nakonec se zdá, že se vše v dobré obrátí a vyjde najevo i to, že Luz María je Miguelova dcera. Gustavovi se podaří rozvést se s Angelinou a jeho štěstí s Lucecistou nestojí nic v cestě. Vezmou se a narodí se jim krásná holčička.
Gustavo však utrpí nehodu, při níž ztratí paměť, a po něm i po maličké jako by se slehla zem...
Tak uplynou čtyři dlouhé roky. Celá ta léta žena hledala svého manžela a dítě. Nyní jí konečně svitla nepatrná naděje na jejich nalezení...
Moje hodnocení: 90%

Já chci přece žít!

14. dubna 2008 v 18:31 →Knížky←
DĚJ:
To přece nemůže být pravda, že Petr má AIDS, Naďa tomu prostě nemůže uvěřit. Petr byl její první velká láska, jediný muž, se kterým spala. Nakazila se snad také virem? Po určitém váhání si Naďa nechá udělat AIDS test: je HIV pozitivní. Pro Naďu se zhroutí svět. Co má dělat? S kým si o tom může promluvit? Jak dlouho bude vůbec ještě žít?
Tato kniha vypráví o dívce Nadě, která je HIV pozitivní, a líčí, jak s virem žije. Vir chytla od svého přítele Petra, jenž byl nakažen krevní transfuzí. Kniha také popisuje, co je to za nemoc a kam se můžou nakažení obrátit.
Moje hodnocení:85%

Jana Eyrová

14. dubna 2008 v 18:28 →Knížky←
DĚJ:
Jana je sirotek. Deset let žije v Gatesheadu u paní Reedové, která ji trpí jen z milosti. Když před devíti lety zemřel pan Reed (Janin strýc), paní Reedová mu slíbila, že bude Janu vychovávat jako vlastní dítě. Děti paní Reedové - Eliška, Jiřina a obzvláště Jan, Janu pronásledují a ustavičně trestají.
Aby se Jany zbavila, posílá paní Reedová Janu do lowoodského sirotčince pro výchovu dívek. V ústavu vládnou tvrdé podmínky. Dívky dostávají chudou stravu, mají nedostatečné oblečení a jsou nesmyslně trestány. Jana se spřátelí s Helenou Burnsovou a přilne ke slečně Marii Templové představené školy, která se jí stane vzorem a matkou. Jednoho dne napadne Lowood tyf. Z 80 dívek 45 onemocní. Janina jediná přítelkyně Helena podléhá tuberkulóze.
Uplyne několik let. Jana v ústavu strávila jako chovanka šest let a jako učitelka dva roky. Jejím přispěním se podmínky v Lowoodu podstatně zlepšily. Nicméně Jana Lowood opouští, aby nastoupila místo vychovatelky sedmileté Adélky na panství Edwarda Fairfaxe Rochestera v Thornfieldu. V domě obklopeném nevysvětlitelnými záhadami a tísnivým tajemstvím prožívá Jana velkou osudovou lásku svého života k panu Rochesterovi.
Teta Jany, Sára Reedová, umírá. I na smrtelné posteli Janu nenávidí, přesto je Jana schopna odpustit ji všechna příkoří. Zdá se, že Jana může být konečně šťastná po boku pana Rochestera, ale existuje jedna nepřekonatelná překážka, ono tísnivé tajemství, které zničí Janin svatební den.
Zoufalá Jana prchá z Thornfieldu. Nemá peníze a nemá kam jít. Pouhá náhoda ji zavede do domu Na blatech, kde se jí ujímá Jan Křtitel Rivers a jeho dvě sestry Marie a Diana. Jana se s dívkami velice sblíží. Začne vyučovat chudé děti v Mortonu. Po čase vychází najevo, že Jan Křtitel a jeho sestry jsou příbuzní Jany. Jan Křtitel odjíždí do Indie na misi. Chce, aby Jana odjela s ním a stala se jeho ženou. Ona odmítá. Jejich vzájemné odcizení se tak ještě více prohlubuje.
Janu neustále pronásledují myšlenky na Rochestera. Pocítí neodbytné nutkání ještě jednou ho spatřit. Vydává se proto na cestu do Thornfieldu...
Moje hodnocení: 95%
Poznámka: Za shlédnutí stojí i stejnojmenný film. .

Holky na vodítku: Jmenuji se Ester

14. dubna 2008 v 18:23
DĚJ:
Ester je dívka z početné rodiny. Čím dál víc začína chodit do místního hostince k rodinému příteli Petrovi, kde láká lidi, aby házeli peníze do hracích automatů. Petr v automatu totiž uvolní jistič, aby Ester vyhrála při každé 3 hře. Ester si na hrací automaty rychle zvykne a netuší, že se na nich stává být závislou! Jednou, když hraje, všimne si, že vedle ní sedí chlapec asi v jejím věku. Ester na něho promluví a dá se s ním do řeči, chlapec ji moc zaujme svým chováním a chce o něm vědět co nejvíc! On také samozřejmě komunikuje, ale ani jednou se na Ester nepodívá! Z rozhovoru se dozví, že se jmenuje Kristián a je mu o 2 roky víc než jí. Nikdy ho však neviděla odcházet ani přicházet. Když jde domů, potká se s Kristiánem u vchodu. Ester se mu konečně podívá do očí, které jsou krásně modré, ale bohužel slepé! Pro Ester je to hrozný šok, ale nezmění to nic na tom, aby se s ním bavila dál. Oba spolu začnou trávit dost času. To ale Esteřino gemblerství nijak nezmění, je to ještě horší. Začne brát rodičům peníze a drahé věci, které chodí prodat do bazaru. Rodiče ji nakonec vyhodí z domu a Ester odchází ke Kristiánovi. Nakonec i jeho obere o vše, co má, hrozně ji to mrzí, ale není jiný způsob, jak se dostat k penězům. Neví, kde sehnat další peníze, když už nikoho nemá, a tak si půjčí od příliš zlého člověka, kterému všichni říkají Larva. Ten chce ale po nějaké době peníze samozdřejmě zpět a Ester je nemá. Larva jí řekne, ať mu pomůže vykrást nějaké auto a nebude mu nic dlužná. Ester nezbývá nic jiného než to udělat. Místo jednoho auta jich nakonec vykradla 15. Při poslední krádeži ji ale chytne policie. Ester skončí v nápravném ustavu, tam ale zjistí, že je nejen vykradačka aut ale i gemblerka! A proto ji pošlou do odvykacího ustavu pro závislé všeho druhu. Tam nakonec Ester skončí a zavede si deník, do kterého zapisuje svou minulost i přítomnost. Ester jednoho dne dojde dopis, který jí napsal sám Kristián. Píše jí, že půjde brzy na operaci s očima, kterou mu zaplatí nadace a šance, že bude vidět, je docela velká...Poté jí Kristián pošle dopis, že byl na operaci očí a rád by se s ní setkal, když ji může konečně opravdu vidět. Jednoho dne lékař pošle Ester na poštu s penězi, ale po cestě musí projít kolem herny na náměstí a odolat pokušení. Ester to dokázala, prošla kolem herny bez chuti si zahrát na automatech. Zbavila se své závislosti.
Moje hodnocení: 95%

Holky na vodítku: Jmenuji se Alice

14. dubna 2008 v 18:20 →Knížky←
DĚJ:
Máma je učitelka a už z toho má nervy v háji, a proto na vše bere prášky. A Alici stále říkala: "Nejez, nepij, nekuř! A nehrb se pořád!" Táta byl kuřák a Aličina máma mu neustále kvůli tomu nadávala. A její bratr Vilém byl maminčin mazánek.
Alice byla vždy nejlepší, ale po přestupu na gymnázium se vše začalo zhoršovat. Známky šly dolů apod. Kamarádky jí nabídly nějaké prášky, které jí velice pomáhaly ve výkonech. Jednou s nimi šla na diskotéku a potkala tam nějakého kluka s marihuanou. Na další diskotéce, kde byla s partou, která jí nabídla její první dávku drogy, potkala Metoda, který jí dal pervitin. A tím spolu začali chodit. Na pervitinu začala byt závislá a potřebovala stále více peněz na dávky. Musela si tedy vymýšlet různé věci, aby jí táta nějaké peníze dal. Na dně skříně měla stříkačky s pervitinem. To vše našel její bratr a aby to neřekl mámě, musela mu napsat úkol. Ale ta to i tak zjistila při uklízení. Když Alice přišla domů, její máma chtěla vidět ruce. Byly celé propíchané. Alice se s nimi pohádala, že neví, kdo je větší feťák, když táta neustále kouří a máma bere prášky. Druhý den za ní máma přišla, aby ji poprosila, aby přestala. Souhlasila, ale lhala. Táta pozastavil kapesné, tak prodala video, šperky... Když se to provalilo, máma ji vyhnala z bytu. Šla k Metodovi. Když tam dorazila, měl v sobě akorát heroin. Tak ho Alice taky zkusila a měla na mále. Jednou šla s Metodem po ulici a potkala tátu. Ten ji prosil, aby se vrátila, že máma je kvůli tomu na zhroucení. Ona odmítla. Před tátou se tvářila, že to s Metodem klape, ale naopak. Bral jen heroin a Alici ho neustále nabízel, jenže ta po první zkušenosti nechtěla. To je rozdělovalo. Jednou něco musela sehnat a chytil ji někdo z ochranky. Nakonec ji pustili. Znovu zkusila heroin, tentokrát opatrně a byla z toho nadšená. Začala být závislá na heroinu. Metoda sebrali a v zápětí ho poslali natrvalo do uzavřeného oddělení psychiatrie. Slíbil jí, že až se vyléčí, tak ji vezme na horskou chatu. Metod utekl a opět fetoval. Později se Alice ocitá na psychiatrii. Rodiče si ji vzali k sobě domů a tím jí dali ještě jednu šanci. Každý den ji kontrolovali ruce. Jednou to nevydržela a píchla si. Rodiče ji tak odvezli zpět na léčebnu. Tam jí přišel dopis, že se Metod předávkoval a zemřel.Dívce se zboří svět před očima. Uvědomí si, že ona nechce a nemůže dopadnout jako Metod.
Když ji pustí na první vycházku, věří, že dokáže znovu žít normálním životem a za vším, co prožila, udělat tlustou čáru.
Moje hodnocení: 92%

Lifehouse- Everything

13. dubna 2008 v 19:05 →Music←

Text:
Find me here
Speak to me
I want to feel you
I need to hear you
You are the light
That is leading me
To the place where
I find peace again
You are the strength
That keeps me walking
You are the hope
That keeps me trusting
You are the life to my soul
You are my purpose
You are everything
And how can I
Stand here with you
And not be moved by you
Would you tell me
How could it be
Any better than this
You calm the storms
You give me rest
You hold me in your hands
You won't let me fall
You still my heart
And you take my breath away
Would you take me in
Would you take me deeper now
'Cause you're all I want
You are all I need
You are everything
Everything
Překlad:
Všechno
Najdi mě tu
mluv se mnou
chci tě cítit
chci tě slyšet
Jsi světlo, které mě vede
na místo, kde znovu najdu mír.
Jsi síla, která mě udržuje na nohou
Jsi naděje, která mi pomáhá věřit
Jsi život mé duše
Jsi můj smysl
Jsi moje všechno.
A jak tu můžu s tebou stát
a nejít podle tebe?
Řekneš mi, jak může být něco
lepší než je tohle?
Tišíš bouřky
Dáváš mi klid
Držíš mě ve svých rukou
Nenecháš mě padnout
Jsi moje srdce
a bereš mi dech.
Vzala by sis mě?
Protože jsi všechno co chci
Jsi vše co potřebuji
Jsi mi vším
Vším