Březen 2008

School

31. března 2008 v 19:12 →Na téma←

Hearts song

31. března 2008 v 19:01 →Music←
Písničky, který se mě fakt dotkly . .Prostě se mnou něco dělají a to v tom smutnějším smyslu. .
At The Beginningtahle písnička se mi líbila už před mnoha lety,. . Našla jsem jí až teď a musím říct, že se mi líbí ještě víc. .A hlavně v tom spojení s videy z Titanicu. . ♥
Mad world→ to je tak dokonalá písnička. . ale strašně rychle vás dostane do nostalgie, do smutný nálady. . .
Wherever you will gokrásná. . jedním slovem. . I když je trošku rychlejší, tak stejně. .
Ghost of you and me → bez komentáře
Every time we touch → pomalá verze od Cascady. . ten klavír je úžasnej . .
No promisesjeden čas pro mě znamenal tenhle song dost. .časem jsem to nějak vypustila, ale skvělej zůstane pořád. .
Stairway to Heaven
→ oh. . jak dokonalá. . na ní tolik vzpomínek, které nemůže vzít čas. . Fakt srdcovka...

Lež, lhář

29. března 2008 v 21:08 →Na téma←

Kaktusy

28. března 2008 v 18:28 →Na téma←

Kreslený picts

27. března 2008 v 19:08

Páry♥

27. března 2008 v 19:06 →Love←

Nespavost

27. března 2008 v 18:50 O ostatním
Co je to:Přítomnost nespavosti definují jako dobu usínání trvající více než 30 minut anebo jako více než 4 probuzení během noci, které trvají déle než 3 minuty, t.j. dostatečně dlouho aby si člověk uvědomil, že je vzhůru. Obdobně, časné ranní probuzení například 1 hodinu před plánovanou dobou vstávání také odpovídá definici nespavosti.Nespavost také vede k významnému narušení výkonu během následujícího dne. Může vést k trvalému pocitu únavy, k poruchám nálady či paměti atp. Konečně je nespavost definována svou frekvencí - alespoň 3 epizody týdně během jednoho měsíce - a svými přímými následky - jasná osobní nepohoda či narušení osobního denního výkonu.Epidemiologické studie kvantifikovaly význam těchto příznaků. V populaci trpící nespavostí více než polovina postižených hlásí výskyt několika příznaků, a to buď obtížné usínání (trvající déle než 30 minut), obtížné setrvání ve spánku, příliš brzké probouzení ráno anebo celkově špatnou kvalitu spánku
Jak dlouho trvá:Nespavost představuje nejčastější typ poruch spánku a postihuje 20-30% populace, převážně ženy. Tato čísla rostou s věkem. Nespavost lze charakterizovat jejím trváním. Může být přechodná a občasná, trvající jen několik dní, tak jak to každý z nás už někdy zažil, zejména v určitých životních situacích. Někdy může trvat několik týdnů, a to když vyvolávající podnět trvá. Méně obvykle se může stát chronickou záležitostí a trvat i několik let.
Faktory:Nespavost může způsobit velké množství faktorů. Jak již bylo zmíněno určité životní situace mohou vést ke krátkodobé či přechodné nespavosti. Výskyt nespavosti lze zvláště přičíst nesprávné hygieně spánku, t.j. nedodržování následujících základních pravidel, které podporují odpočinek. Například konzumace stimulancí (kafe, čaj, alkohol, léky), intenzivní fyzická aktivita pozdě večer či intelektuální aktivita na konci dne mohou podpořit přetrvávání stavu bdělosti.Vnější faktory mohou též sehrát roli. Každý již zažil obtíže se spánkem v nové posteli, v novém pokoji, v novém prostředí, v novém podnebí atd. Přechodné onemocnění či bolest mohou spánek též ovlivnit. Nicméně jak jistě víte nespavost se nejčastěji vyskytuje v souvislosti s pracovním či osobním stresem. Může se pak stát chronickou záležitostí, jelikož obava před špatným spaním sama může vyvolat nespavost!

Most wanted. .

27. března 2008 v 18:41
Uááá. . jako málo bych to chtěla .. Tyhle čajový soupravičky jsou vážně dokonalý Doufám, že se mi maminu podaří o prázkách přemluvit, aby mi nějakou jaksi zakoupila. . Já jí prostě musíííím mít♥♥
A tady je jich pár na ukázku: (zdrojec)

Moulin Rouge songs

26. března 2008 v 19:20 →Music←
Moulin Rouge. .
...soundtrack byl neuvěřitelně dokonalej. . Neříkám že všechny písničky, ale za zaláskovaný určitě. . ♥
Come what mayúžasná. . o lásce, prostě dokonalej text. .
Your song→ další ploužáček, taková baladka - ale když se zaposloucháte do textu je vážně skvělej. .
Lady Marmeladeveselá, taková dobře provokativní :D
One day I'll fly away→ zpívá Nicole. . je krásná,pomalá - taková nostalgická. .

Moulin Rouge

26. března 2008 v 18:46 Romantický
Popis:Paříž, 1900 Byl jeden hoch, zvláštní, okouzlený hoch, smutný pohled měl, byl však velmi moudrý, jednoho dne, jednoho zázračného dne potkali jsme se na cestě záhadné a při tom, jak jsme si o mnohém povídali, o bláznech a králích, tak mi pověděl: To nejkrásnější, co můžeš poznat, je lásku dát a v lásce být milován. Moulin Rouge. Noční kabaret. Tančírna a bordel. Jeho majitelem byl Harold Zidler. Království nočních rozkoší, kde bohatí i chudí chodili za mladým a krásným podsvětím. Nejkrásnější ze všech tam byla žena, kterou jsem miloval. Satine. Byla kurtizána. Prodávala mužům svou lásku. Říkali jí jiskřivý diamant. Byla hvězdou. Žena, kterou jsem miloval, je... ...mrtvá. Je tomu rok, co jsem přijel do Paříže. Psal se rok 1899, bylo to milostivé léto lásky. Nevěděl jsem nic o Moulin Rouge, Haroldu Zidlerovi ani Satine. Svět žil bohémou a já přijel z Londýna,abych byl její součástí. Na vršku poblíž Paříže stála vesnice Montmartre. -Nebyla to, jak mi řekl otec... -...hříšná vesnice! ...ale bohémský svět, hudebníci, malíři, spisovatelé. Říkalo se jim děti revoluce. Ano, měl jsem žít bez halíře a měl jsem psát o pravdě, kráse, svobodě a o tom,v co jsem věřil nejvíc ze všeho. O lásce.

Fascinující, pikantní a tragikomicky příběh Moulin Rouge je oslavou pravdy, krásy, svobody, ale především lásky a excentrický režisér Baz Luhrmann ten příběh vypráví písní. Je situován do pařížského nočního podniku kolem roku 1900 a vychází z orfeovského mýtu mladého básníka - pěvce, který sestoupil do podsvětí, aby našel ideální lásku. "Je to mýtus o idealismu a dospělosti a o poznání, že v životě se stane spoustu věcí nad naše možnosti. Smrt milovaných blízkých, vztahy, které dlouho netrvají," vysvětluje režisér Luhrmann. "Podle orfeovského mýtu vás to buď zničí, nebo se vydáte do podsvětí, budete mu čelit a vrátíte se zoceleni zkušeností." Takovým hrdinou je Christian(Ewan McGregor - např.Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba, Trainspotting) , jehož milostný příběh s kurtizánou Satine(Nicole Kidmanová - např. Eyes Wide Shut) končí tragicky.Nechte se unášet snem o lásce a ideálech s filmovými hvězdami, které hrají, zpívají(opravdu Kidmanová i McGregor osobně) a tančí jako o život.
Fotky:
Můj názor: Tenhle film je moc krásnej. . Opravdu dostál tomu co je v popisech - příběh o opravdové lásce. . Jsou tam i úžasný písničky, s nádhernýma textama. Bohužel ale skončí špatně

Avril Lavigne

24. března 2008 v 10:35 →Music←
Avril Lavigne. .
písničky na uklidnění, na vyblbnutí - ale občas i na vydepčení. Musím ale říct, že její dřívější písničky se mi líbily víc. .
Get over itobjevená nedávno, ale naprosto úžasná. . má krásnej text
Fall to Piecestahle písnička opět s dokonalým textem pro mě moc znamená. . Mám ji zarytou až v srdci. .
When you´re gonenejdůležitější písnička. . Moje a miláčka. . Naše písnička
Hottaková šibalská písnička, nemyslíte? Ale aspoň jedna z veselejších. .
Innocencejedna z novějších písniček, která se mi ale opravdu líbí. . Hodně jsem jí poslouchala před lyžáčkem. .
He wasn'tještě z rebelskejch začátků, ale tahle písnička je úplná bomba. .

Jimmy Eat World

24. března 2008 v 10:10 →Music←


Možná znáte z Moderní popelky nebo z Šílenců na prknech. . Dokonalá písnička se spoustou emocí♥

Need for speed:Most Wanted

22. března 2008 v 19:52 →Games←
Zatímco v Underground šlo hlavně o závodění a vylaďování vozidla, Most Wanted je primárně o honičkách s policií v otevřenějším a interaktivnějším herním světě. Významnou novinkou je, že hráč Most Wanted už nebude omezován nutností jízdy pouze po silnicích, nýbrž si může pomoci různými zkratkami či alternativními trasami například skrz městský park, golfové hřiště nebo loděnice. Pozor ale musíte dávat na permanentně hlídkující policisty v ulicích, kterým jde uniknout různými způsoby a dovednostmi, jež se postupem času naučíte. Mezi ně patří schování se v útrobách kamionu nebo přebarvení kapoty auta v obchodě. Muži zákona, jichž vás bude pronásledovat více než 6 najednou, mají disponovat o hodně chytřejší inteligencí než v Hot Pursuit. Setřást je nebude žádná sranda, protože se budou chovat více strategicky, což je jedna z priorit vývojářů a logickým krokem v evoluci celé série.

Pills

22. března 2008 v 19:47 →Na téma←

Koblihy

22. března 2008 v 19:38 →Na téma←

Zoo Tycoon

21. března 2008 v 19:33 →Games←
Určitě jste alespon jednou v životě byli v ZOO a při procházení velkými plochami zahrady se vám třeba něco nelíbilo či vadilo, pak máte šanci tohle změnit. V této hře hrajete úlohu ředitele ZOO a je jen na vás, jestli zahrada bude vzkvétat a zvířata budou spokojena, a jestli i návštěvníci ZOO budou spokojeni, jak s výběrem zvěře, tak s množstvím různých atrakcí. Své ZOO budete moci vybavit 175 druhy nejrůznějšího příslušenství, které z ní udělá ráj na zemi a naplnit ji více 40 druhy zvěře, jako např. slony, žirafy, tučnáky atd. Nečekejte a postavte si své ZOO hned pomocí nového hry od Microsoftu Zoo Tycoon.