Leden 2008

Srdíčka

31. ledna 2008 v 21:20 →Love←
No to moc hezký sice není, ale tak občas se to stává. . to každej víme. .
Teenage

25. ledna 2008 v 19:22 →Na téma←

Bubbles

25. ledna 2008 v 18:40 →Na téma←

Slzy

25. ledna 2008 v 12:10 →Na téma←

Kapičky

25. ledna 2008 v 11:57 →Na téma←

Moje minulost

24. ledna 2008 v 19:28 →Blbiny←
Pro ženu narozenou : 12.1. 1992
Narodila jste se v roce 1000 jako žena někde na území dnešního Španělska, kde jste pracovala jako námořník, kuchař nebo tesař. Byla jste člověkem majícím od přírody talent psychologa, snažící se o využití svých možností. Byla jste chladnokrevná, stále soustředěná v jakékoliv situaci.

Její poslání v tomto životě :
Vaším posláním je naučit se toleranci a věrnosti ve vztahu k duchovním principům. Mnohá velká jména v historii uvěřila v existenci Nejvyššího vedení.

Snow

24. ledna 2008 v 19:25 →Na téma←


Jump

24. ledna 2008 v 18:41 →Na téma←

Tatoo

24. ledna 2008 v 18:32 →Obrázky←

Stars

22. ledna 2008 v 20:24 →Na téma←

Butterfly

22. ledna 2008 v 20:09
Miluju motýly. Už od dětství jsem je ráda pozorovala. S jakou lehkostí létají, s jakou noblesou přesedají z květu na květ a při tom vždycky vypadají tak dokonale. Jsou až nebesky krásní. Motýli zdobili celý můj pokoj. Byli připevněny na záclonách, měla jsem jejich keramické postavičky, fotky těch krásných stvoření. . .
Dnes jsem seděla v rohu svého pokoje, obklopená motýly a právě jsem prožívala nejhorší období svého života. Ne - nikdy jsem tohle nečekala. Nebyla jsem na to připravená. A dnes tu sedím - hlava v rukách, tváře zmáčené slzami, líčidla rozmazaná, srdce rozbité na kousky. Nemám na nic náladu. Nemám náladu vstát a jít na procházku do svého oblíbeného parku. Nechci se jít dívat na filmy, které jsem dříve měla ráda. Nechci poslouchat hudbu, která mě roztančila. Jen tu sedím obklopená tím tichem, které mi ale připadá milionkrát horší než největší hluk na světě. Ticho, které mi rozráží hlavu a trhá mi srdce na kousky. Slyším jen tlukot svého srdce a bolestný dech. Možná i to jak mé slzy stékají a dopadají na podlahu. Kap, kap. . . Jsem obklopena temnotou a nedokážu se jí už bránit. Omotává mě a já jí stále více podléhám. Nedokážu jí už setřást. . Nedokážu se jí zbavit. Nechci se už bránit smrti. Chci jí jen podat ruku a lehkými malými krůčky odejít z tohoto světa.
Jsem si ale vážně jistá?Že už nikdy nechci slyšet smích mé malé sestřičky?? Nechat se hladit paprsky slunce a kochat se modrým nebem? Jsem si jistá, že už nikdy nechci cítit tu výbornou vůni máminy speciality - ořechových šátečků? Jsem si jistá. . . že už nikdy nechci cítit tenhle pocit. Bezmoc a zklamání. Bolest, která vám rozcuckovává srdce a nikdo vám nedá lék. Není lék. .. Na zlomené srdce. . Na bolest. . .Není pomoci. Nechala jsem se oklamat štěstím a teď za to platím. Nechala jsem se oklamat jeho polibky. Jeho objetími. Jeho sladkými slůvky, která mi dovedl říkat jen on. . Jeho dlaně, jeho oči. . už nikdy. . Zradil mě,zradil mou lásku - ale já za to budu platit až do konce života. . Ne, neměla jsem uvěřit. . Neměla jsem uvěřit andělské tváři,ale zrádnému srdci. . .
Pomalu vstanu a jako bez duše se pohybuju po svém pokoji. Prohlížím si tu nádheru kolem mě - ti krásní motýlci. . Moci být jako ono.Jen si tak poletovat nad zemí a cítit volnost a svobodu. . .Mít krásná křídla, která mi nikdy nikdo nemůže zlomit. .
Jako bez rozmyšlení jsem vylezla na okenní římsu a shlédla dolů. Výška pode mnou byla neúnosná. Ale já. . .neměla jsem strach. Nic nemůže být horší než tohle. Otočila jsem se ještě pomalu do pokoje a naposledy se se vším rozloučila. Věděla jsem, že už to nikdy neuvidím.Pak jsem roztáhla ruce a udělala jeden malý krůček do volného prostoru. . . Okamžitě jsem ztratila rovnováhu a padala dolů. Měla jsem pocit, že letím. . Že utíkám od všech svých problémů. Při posledních chvílích mého života, jsem se cítila tak volná. .Jen pár metrů nad zemí kolem mě proletěl motýlek. . Měl bílá křídla a na nich černé znáčky. . Můj anděl si pro mě přišel .. Já to věděla. .
A tak jsem odešla jednou provždy z tohoto světa,se svojí samotou a smutkem v srdci. . A co mě čeká teď? Netuším, ale už vidím to blížící se světlo. . . . .tak. . SBOHEM. . .

Dance

22. ledna 2008 v 20:03 →Na téma←
Tanec. . .zábava a ještě ke všemz krásný odreagování od všech starostí. . .